HC Kokodáci : HAS Jihlava  7 : 11 (3:4, 2:4, 2:3)

Branky:   6x Ujčík, 2x Smetana, 1x Homolka, Svoboda,Okáč.

Sestava: Pokorný,

Okáč, Svoboda, Vantuch, Homolka, Ujčík, Horák, Štěrban, Smetana, Sapík.

K zápasu jsme nastoupili s hodně poslepovanou sestavou, někteří byli na horách, někdo asi zapomněl a tak se musela povolat záloha. Dorazil Láďa Sapík a obstál skvěle. Další silnou posilou byl Viktor Ujčík, který hned po vyhraném zápase s Duklou oblékl výstroj a v zápase střelecky řádil. Začali jsme velice dobře a rychle jsme vedli dvěma góly Viktora Ujčíka 0:2. Trochu jsme polevili a soupeř srovnal na 2:2. Naštěstí nám Kuba Svoboda „dělovkou“ vrátil vedení a Jarda Homolka navýšil na 2:4. Před koncem třetiny však soupeř snížil na 3:4. Začátek druhé třetiny nám moc nevyšel, soupeř srovnal stav, ale dva góly Ujčíka a gól Okáče a Smetany změnil skóre na pohodových 4:8. Těsně před koncem třetiny domácí zase snížili na 5:8. Do poslední třetiny jsme vlétli a znovu dva góly Ujčíka (jeden v našem oslabení) a pak gól Smetany upravil skóre na 5:11. Konec zápasu jsme vypustili a tak soupeř dvěma góly snížil na konečných 7:11.

Kluci i v improvizované sestavě a pouze se třemi obránci, odehráli dobrý zápas. Martin Pokorný v bráně se měl co ohánět a několika bravurními zákroky soupeře držel na uzdě. Všichni zaslouží poděkování za výkon.

Zapsal: Tráva st.