HC Kokodáky jsme nechali kdákat jen v první třetině

HC KOKODÁCI : HAS JIHLAVA 4 : 16 ( 0:3, 2:8, 2:5 )

Rozhodčí: Hájek, Plass Vyloučení: 3:5 (bez využití)

Branky: 7x Bakus, 2x Horák, Vantuch a Polák, 1x Okáč a Michelfeit.

Sestava: Pokorný, Okáč, Polák, Vantuch, Horák, Bakus, Ficenc, Derner, Sapík, Michelfeit.

Houževnatý soupeř nás zpočátku dost trápil, hrálo se ve vysokém tempu a naši bývalí hráči Kazda a Cína často ohrožovali naší branku. Góly jsme v první třetině však dávali pouze my. Všechno začal navrátilec do první lajny Jarda Polák, pak začal své večerní galapředstavení Olda Bakus (dal celkem sedm gólů) a konečně to vyšlo i Honzovi Michelfeitovi, který se probil až před brankáře a ukázkovým blafákem ukončil svůj střelecký půst. Stav po první třetině 0:3 přinesl uklidnění do našich řad a tak ta druhá už byla střeleckým koncertem, při kterém se kluci předháněli v tom, kdo dá hezčí gól. Dařila se kombinace, přesné přihrávky, dobrá a důrazná střelba, takže osm gólů bylo zaslouženou odměnou. Ale ani v poslední třetině jsme nepolevili v aktivitě a tak skóre narůstalo. Několik dobrých šancí domácích na skórování zneškodnil skvělým zákrokem Martin Pokorný, ale jinak přes skvělou obranu se domácím procházelo těžce. Zase to byl herně povedený zápas, kluci si vzájemně vyhovovali, dobře kombinovali a byla vidět radost ze hry. Kéž nám to vydrží až do konce soutěže.