HC Velký Beranov - HAS Jihlava

HC Velký Beranov - HAS Jihlava    0 : 2 (0:1, 0:1, 0:0)

Branky:   Horák a Vantuch.

Sestava: Máca - Homolka, Anderle ,Horák, Okáč, Svoboda, Vantuch, Šerý, Smetana, Němec, Gabriel.

K prvnímu letošnímu zápasu, který jsme odehráli po dlouhé vánoční přestávce, jsme se sešli v silně kombinované sestavě. Bylo nám jasné, že s mladým a ambiciózním týmem nemůžeme hrát otevřený hokej, ale musíme se spolehnout na dobrou defenzivu a čekat na svou šanci. Kluci to od prvních minut vzorně dodržovali a tak v první třetině padl jediný gól, který po skvělé spolupráci Kamil Šerý - Marek Anderle zakončil David Horák na 0:1. Soupeř měl dost šancí, ale Jirka Máca v bráně měl svůj den a všechny jejich snahy bravurně a s klidem likvidoval. Také ve druhé třetině jsme to byli my, kteří dokázali proměnit svou šanci a po nahrávce Horáka nestárnoucí Dalibor Vantuch zavěsil na 0:2. Soupeř měl několik šancí v přesilovkách , ale Jirka Máca byl neprůstřelný. Smůlou bylo, že se při svém prvním startu zranil Tomáš Gabriel a zápas nedohrál. Zápas jsme dohrávali pouze ve třech obráncích, ale kluci to zvládli s přehledem. Třetí třetinu jsme odehráli s vynikající defenzivou, soupeře jsme k vyložené šanci nepustili a když už, tak Jirka Máca, několikrát i hlavou, gólu zabránil.

Byl to z naší strany velice povedený zápas, kluci odvedli skvělou práci a nula na našem kontě je něco, na co si už ani nevzpomínám! Velký dík všem!

Zapsal: Tráva st.