HC Velký Beranov : HAS Jihlava    6:9  (3:2,3:3,0:4)

Branky: 2x Krupka, Černý a Kratochvíl, 1x Novák, Zigmund a Okáč

Sestava: Máca

Šerý, Svoboda, Zigmund, Polák, Němec, Krupka, Černý, Novák, Homolka,   Vantuch, Okáč, Kratochvíl.

Do zápasu s našim tradičním rivalem, ve kterém vždycky padá hodně branek, jsme vstoupili lépe a ujali jsme se vedení brankou Krupky, po přihrávce Nováka 0:1. Soupeř však dvěma góly skóre otočil ve svůj prospěch na  2:1. Srovnali jsme brankou Černého, po přihrávce Poláka 2:2. Jenže za minutu si soupeř vzal vedení zpět 3:2. I druhou třetinu jsme začali lépe a brankou Černého, po přihrávce Nováka, jsme srovnali na 3:3. Další chyba v defenzivě však zase poslala soupeře do vedení 4:3. Znovu jsme srovnali Kratochvílem po přihrávce Okáče, přežili jsme oslabení 5na3 a Krupka nám zajistil vedení 4:5. Jenže nevyšel nám konec třetiny a dva góly soupeře změnili stav na  6:5 pro domácí. Do poslední třetiny kluci vlítli s odhodláním stav otočit a to se jim brzo povedlo.  Nejdříve Kratochvíl po přihrávce Vantucha a potom Novák po přihrávce Šerého nám vrátili vedení 6:7. Znovu jsme hráli oslabení 5na3, ale po návratu z trestné se prosadil Zigmund gólem ze skoro nulového úhlu a vedli jsme 6:8. Brankový účet uzavřel kapitán Okáč, kterého poslal do sóla Vantuch a s přehledem zakončil na konečných 6:9.

V zápase, ve kterém se hrálo nahoru-dolů, jsme nakonec byli šťastnější, ale vítězství je zasloužené. Kluci nesložili zbraně, ani když se nedařila koncovka a podali bojovný kolektivní výkon. Jirka Máca si dost zachytal musel zkousnout i některé naše hrubé chyby a podal dobrý výkon.