Datum konání: 07.05.2024 16:30

Kurt: 1

Vložit akci

I druhé utkání v sezoně vítězné

Již druhé kolo svedlo proti sobě dva největší aspiranty na vítězství v soutěži a na ledě to bylo znát. Beranovští při rozbruslení „zaplavili“ led hned šestnácti hráči, včetně našeho „přeběhlíka“ Radka  Polodny. Úvod nám vyšel a po důrazu Oldy Bakuse před bránou soupeře po přihrávce Němce jsme se již ve druhé minutě  ujali vedení 1:0. Celá první třetina se hrála ve vysokém tempu, hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale oba brankáři gól nepustili. Vyšel nám i úvod druhé třetiny a opět Olda Bakus nekompromisně zvýšil na 2:0 po nádherné Vantuchově přihrávce. Třetí gól  zaznamenal David Horák, když se prosadil na brankovišti po Bakusově přihrávce. Třetí třetina již byla vlažnější, Hasáci se stále tlačili do útoku, trochu štěstí chybělo při dvou nastřelených tyčích. Znovu to byl Olda Bakus, který po přihrávce Honzy Němce zvýšil na 4:0. Pět minut před konce hosté dali čestný úspěch Lukáčem 4:1.

Zápas se Hasákům vyloženě povedl. Brankář Pokorný , obránci i útočníci podali zodpovědný výkon, celý zápas odehráli s velkým nasazením a soupeře vyloženě „drželi na uzdě“.