I třetí zápas sezóny nám vyšel

HAS Jihlava - HC Kokodáci   12 : 4 (4:3, 2:0, 6:1)

Branky:   5x Anderle, 2x Hodek, 2x Štěrban, Číhal, Šerý a Homolka.

Sestava: Pokorný - Okáč, Homolka, Vantuch, Hodek, Anderle, Horák, Svoboda, Němec, Štěrban, Zigmund, Šerý, Smetana, Číhal.

Opět jsme se sešli v dobré sestavě, poprvé si zachytal Martin Pokorný, zahájil i Jarda Homolka a na led vyjela naše nová posila Kamil Šerý. Nezačali jsme nejšťastněji a po hrubé chybě jsme prohrávali 0:1. Hru jsme ale měli pevně v rukách a góly Anderleho, Číhala a Hodka jsme strhli vedení na naší stranu na 3:1. Přišla však slabá chvilka a nejdříve v oslabení, pak v plném počtu jsme inkasovali a bylo srovnáno 3:3. Naštěstí svůj den měl Marek Anderle a znova nám vrátil vedení 4:3. Druhá třetina přinesla dvě naše branky, když se trefil Hodek a Štěrban, čímž upravili stav na 6:3. Ve třetí třetině jsme nejdříve Anderlem zvýšili na 7:3, ale po chybě při našem oslabení soupeř snížil na 7:4. Soupeř hrál s minimálním počtem hráčů, což se projevilo na jejich kondici při poměrně rychlé hře a odpadl. Výsledkem bylo pět našich gólů v jejich síti. Nejdříve po ukázkovém sólu Béďa Štěrban, po něm dvakrát Anderle, gól dal i nováček v týmu Kamil Šerý a vše zakončil Homolka na konečných 12:4.

Kluci odehráli velmi dobré utkání, dobře kombinovali i stříleli, což se výrazně projevilo na konečném skóre. Střelnici si, po dobré spolupráci celé lajny, otevřel Marek Anderle, autor pěti branek. Martin Pokorný v bráně odvedl dobrou práci a několikrát nás podržel.

Zapsal: Tráva st.