HC Smrčná - HAS Jihlava 5 : 2 (3:0,1:0,1:2)

Sestava: Máca - Smetana, Šerý, Sapík, Němec, Zigmund, Okáč, Havel M., Kratochvíl, Vantuch, Homolka

Branky: Sapík, vlastní branka

Vyloučení: 6 : 3 Využití: 1 : 0

Konečně jsme po dlouhé době složili dva kompletní útoky. Nicméně jsme měsíc opět nehráli, takže jsme se na ledě chvíli hledali. I přesto jsme v úvodu měli převahu, ale zradilo nás zakončení. Bohužel nedáš dostaneš platilo v našem případě dvojnásob. My jsme neproměňovali i ty nejvyloženější šance, kdežto soupeř nás po chybách nemilosrdně trestal. Je však potřeba objektivně říci, že soupeř byl agresivnější a důraznější a tak stav svítící na ukazateli skóre byl naprosto zasloužený. V polovině utkání již vedl 4:0 a pohodlně si kráčel pro vítězství. Zdramatizovat jsme to mohli po našich samostatných únicích, ale v zakončení chyběl důraz, takže jsme puk do branky nedotlačili. Neproměnili jsme ani nařízené trestné střílení a tak byl po dvou třetinách stále 4:0. Ve třetí třetině jsme se ale dočkali. Dominik Sapík vzal puk a po pěkné akci s Jirkou Kratochvílem vstřelil čestný gól HASáků. Pak jsme měli opět spoustu šancí, ale branka pro nás byla zakletá. V samotném závěru, si hráči Smrčné nahozený puk před branku, sami srazili do branky, a tak se nám podařilo korigovat nepříznivý stav na 5:2.