Poslední aktualizace: 08.09.2020

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Okolo Vlasenice

Další sportovní akcí letošního léta, kde zanechali HASáci svojí stopu byl cyklistický závod „Okolo Vlasenice", který uspořádali členové cyklooddílu a obyvatelé obce Lhota-Vlasenice nedaleko Kamenice nad Lipou. Po loňské dobré zkušeností s touto perfektně zorganizovanou akcí se v sobotu 21.července sešli na stejném místě Voki,"Tráva" Milan se svými partnerkami Míšou a Zuzkou, malým Milánkem III. a Vašon. Tým doplnil stejně jako vloni amatérský biker Čenda, který přibral ještě bráchu. Voki a Čenda s bráchou si pro sebe zvolili 40 km trasu v náročném terénu po lesních a lučních stezkách, Vašon s Trávou po odhadnutí svých možností volili 37 km trasu „hobby" po silnicích a lesních cestách v okolí Kamenice. Akce se konala za ideálního počasí kolem 20 stupňů bez deště.Na perfektně značených tratích HASáci určitě ostudu svému klubu neudělali. V kategorii „terén" Voki vyjel v šedesátičlenném poli závodníků do 40 let 13. příčku, ve stejné věkové kategorii, ale v „hobby"trase Tráva dorazil do cíle na 15. místě ze 40 startujících a Vašon na „hobby" trase v kategorii nad 40 let byl v cíli klasifikován na 9. příčce z 37 startujících. Po závěrečném vyhlašování výsledků, kdy pořadatelé pozvali všechny na další ročník následoval bohatý raut s hudební a taneční produkcí.

Při závěrečném posezení nás přišel pozdravit cyklistický expert Michal Reich, jenž se v zimním období proměňuje v zarputilého hokejového protivníka v dresu „Kokodáků" a který paradoxně jako prodejce cyklistické techniky vyhrál ve slosovací tombole startovních čísel horské kolo jedné nejmenované značky.

Závěrečné hodnocení celé akce ze strany zúčastněných HASáků nemohlo dopadnout jinak než na jedničku a s potěšením ve svých řadách uvítáme v příštím ročníku další cyklohasáky, protože cyklistika není bolest, ale radost.

Všechny HASáky zdraví Vašon,"Tráva" Milan a Voki

fotogalerie závodu:

http://vlasenicepension.rajce.idnes.cz/Cyklozavody_Okolo_Vlasenice_21._7._2012/

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace