Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Okolo Zudova vrchu

Jako každoročně bývá první jarní aktivitou sezony pro cyklistickou sekci HASu Jihlava štafetový závod horských kol "Okolo Zudova vrchu" z Lovětína do Batelova a zpět. Pořadatelé však letos z několika důvodů závod posunuli o 14 dní dříve než bylo původně plánováno, což z různých důvodů nevyhovovalo převážné většině borců z cyklotýmu HASu.

Závod z pohledu jediného účastníka z řad HASu.

Několik dní před závodem jsem si projel trať, která byla o poznání blátivější než jsem znal z předešlých let, ale ne zas tolik, aby mě to odradilo, takže na základě této projížďky a hlavně z důvodů pěkného počasí jsem se rozhodl závodu zúčastnit i když jen jako jednotlivec.

Akce byla jako každý rok pořadateli perfektně zorganizována, takže 207 závodníků ve všech kategoriích a mnoho diváků podél tratě i v prostoru startu a cíle mohlo být s průběhem spokojeno.Výsledkové časy všech závodníků byly oproti loňskému závodu o poznání delší a to hlavně z důvodu vyššího podílu blátivého terénu. Svůj cíl dojet závod ve zdraví jsem si trochu vylepšil posunem v celkovém pořadí o sedm míst vpřed v mužské kategorii oproti loňské klasifikaci. Jediný smutný poznatek jsem měl z toho, že v cíli svého úseku jsem neměl možnost předat štafetu dalšímu spolubojovníkovi. Snad se napřesrok opět sejdeme.

Všechny HASáky i neHASáky zdraví VAŠON

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace