Pátý zápas nadstavbové části OP Jihlavska

HAS Jihlava : HC Amatero Luka n/J    5: 5    (3 : 1, 0 : 1, 2 : 3 )

Sestava: Pokorný

Sapík,Němec,Svoboda,Gabriel,Okáč,Polák,Vantuch,Polodna,Kotlík,Ficenc,Horák.

Branky: 3x Polák, Vantuch, Ficenc.

Zápas začal minutou ticha za zemřelého dlouholetého rozhodčího Edu Plasse. Od prvních minut se hrál rychlý hokej a oba brankáři se měli co ohánět. V osmé minutě jsme góly Poláka a Vantucha protrhli střeleckou smůlu  na stav 2 : 0 a pak ještě zvýšil ukázkovým blafákem Tomáš Ficenc na 3 : 0. Houževnatý soupeř však ještě do konce třetiny snížil na 3 : 1. Ve druhé třetině jsme značně polevili, přišel trest a bylo to 3 : 2. Výborně nám ale vyšel vstup do poslední třetiny a Polák parádním gólem opět navýšil naše vedení o dva góly 4 : 2. To nás ale asi moc ukolébalo, čehož soupeř dokonale využil a otočil stav utkání na 4 : 5. Naštěstí však svůj střelecky povedený večer potvrdil Jarda Polák a svým třetím gólem, při naší přesilovce, zařídil remízu 5 : 5. V závěru utkání měl soupeř ještě několik vyložených šancí, ale brankář Martin Pokorný je zlikvidoval.

Bylo to do poslední minuty rychlé utkání, nás při několika vyložených šancích zradila koncovka, ale remíza je pro obě mužstva za převedenou hru spravedlivá.