HAS Jihlava : HC Amatero Luka n/J    1: 5    (0 : 0, 1 : 2, 0 : 3 )

Sestava: Pokorný

Derner, Němec,Sapík, Gabriel,Okáč, Hlaváčik, Vantuch, Ficenc, Bakus, Horák,

Kotlík, Svoboda.

Branky: Horák

Na souboj o finále se hosté dokonale připravili, dorazili v nejsilnější sestavě a na hře to bylo znát. První třetina byla ve znamení neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí a skončila bez branek. Ve druhé třetině se ujali hosté vedení, ale po minutě se přes celé hřiště pustil Tomáš Gabriel, přesnou přihrávkou vyzval Davida Horáka ke skórování a bylo 1 : 1. Pak jsme měli šanci z přesilovky zvýšit, ale naopak jsme inkasovali 1 : 2. Ve třetí třetině pokračovalo naše trápení v zakončování, soupeř nás trestal , dal tři góly (jeden v přesilovce) a to ještě brankář Martin Pokorný několik tutovek (někdy i se štěstím) zlikvidoval.

Bylo to utkání, ve kterém nám soupeř dal lekci z produktivity a zcela zaslouženě vyhrál. Do odvety jdeme sice s mankem, ale věřím, že se o postup do finále ještě porveme.