První semifinálový zápas HAS Jihlava-Velký Beranov

HAS Jihlava : Velký Beranov 8 : 4 (3:1, 3:0, 2:3)

Branky: 3x Hodek, 2x Bakus, 1x Hlaváčik, Horák, Vantuch

Sestava: Pokorný,

Němec, Svoboda, Sapík, Chromý, Okáč, Hlaváčik, Vantuch, Hodek, Bakus, Horák.

První semifinálový zápas se soupeřem, od kterého jsme v základní části dostali pěkně naloženo, se o začátku vyvíjel jednoznačně v náš prospěch. Góly v první třetině, po perfektně sehraných kombinacích, dávala lajna Hodek-Bakus-Horák. Již ve druhé minutě otevřel skóre Hodek, další gól přidal Bakus a pak znovu Hodek stanovili stav na 3 : 0. Hosté se však nevzdávali a zle dotírali na naší branku. Tu však s přehledem bránil Martin Pokorný. Před koncem třetiny ale přece jen inkasoval a bylo to 3 : 1. Druhou třetinu protrhli střeleckou smůlu kluci z první lajny Okáč-Hlaváčik-Vantuch. Nejdříve Petr Okáč našel volného Vantucha 4 : 1. Pak jsme využili přesilovku a Hlaváčik po přihrávce Hodka dal na 5 : 1. Po ukázkové souhře druhé lajny Horák nekompromisně zavěsil 6 : 1 a to bylo ve druhé třetině vše. Hned na začátku třetí jsme inkasovali, ale Olda Bakus okamžitě kontroval na 7 : 2. Soupeř znovu snížil, ale Dan Hodek podtrhl svůj skvělý výkon třetím gólem v zápase 8 : 3. Deset sekund před koncem zápasu jsme ještě inkasovali na 8 : 4, ale to už nic neřešilo.

Kluci odehráli super zápas, hráli s obrovským nasazením a chutí. Výborný výkon podal Martin Pokorný v bráně, kdy místy až "čaroval". Do odvety jdeme s dobrou náladou, tak snad nám to vydrží.