První zápas nové sezony nám ale vůbec nevyšel

HAS JIHLAVA :  Kokodáci   8 : 10    (4 : 6, 2 : 2, 2 : 2 )

Sestava: Pokorný

Němec, Chromý, Sapík, Svoboda, Okáč, Polák, Fojt, Kotlík, Ficenc, Bakus, Horák.

Branky: 3x Bakus,  2x Horák, Okáč, Ficenc, Chromý

Novou sezonu jsme nezačali úplně nejlépe a 10 gólů jsme nedostali již hodně dlouho. Přitom zápas jsme začali dobře a hned při svém prvním střídání a první střelou na branku jsme  díky Ficencovi vedli 1 : 0. Soupeř sice brzy vyrovnal, ale Bakus nám znovu vrátil vedení 2 : 1. Hosté ale třemi góly stav otočili (jeden gól nám dali i v naší přesilovce) a bylo to 2 : 4. Využitá přesilovka Bakusem a důraz před bránou Okáče srovnal stav na 4 : 4. Zbytečné chyby před koncem třetiny ale vrátili hostům vedení na 4 : 6. Ve zbývajícím čase jsme už jen dotahovali náskok soupeře, ale ten vždy dokázal odpovědět gólem a tak po nerozhodných třetinách se hosté radovali ze zaslouženého vítězství.

Nebylo to z naší strany povedené utkání, nadělali jsme moc individuálních chyb a tak vítězství hostů je zasloužené a pro nás je to snad poučení do dalších bojů!!