HAS Jihlava : Velký Beranov  10:4 (4:3, 3:1, 3:0)

Vyloučení. 2:0 (bez využití)

Sestava HASu : Pokorný

Okáč, Polák, Vantuch, Hlaváčik, Bakus, Horák, Fojt, Němec, Ficenc, Sapík, Svoboda

Branky: Bakus 4x,Vantuch 3x, Hlaváčik, Horák, Okáč.

V zápase, kde jsme měli potvrdit vítězstvím naší současnou první příčku, se od samého začátku hrál rychlý a pohledný hokej. Pro nás začalo utkání lépe a již při prvním střídání se prosadila druhá lajna, když po ukázkové Bakusově přihrávce Hlaváčik s přehledem zavěsil 1:0. Hosté však za pár minut kontrovali a srovnali na 1:1. Byla to však znovu první lajna, která stav změnila a přihrávky Horáka a Ficence našli našlápnutého Bakuse a ten se nemýlil 3:1. Asi ztráta koncentrace však dovolila hostům stav srovnat na 3:3. To se ale nelíbilo Horákovi a po Bakusově přihrávce strhl vedení opět na naší stranu 4:3. Když se ve druhé třetině střelecky probudil i první útok, zápas se pro nás začal vyvíjet jednoznačně.. Nejdříve využil dvou skvělých přihrávek Okáče Vantuch 6:3, hosté ještě kontrovali na 6:4, ale pak skvělou přihrávkou vyzval Sapík Bakuse a ten se znovu nemýlil 7:4. Poslední třetinu začal svým čtvrtým gólem Olda Bakus po Horákově přihrávce 8:4 a pak potvrdil Vantuch a Okáč po přihrávkách Bakuse a Němce probuzení první lajny na konečných 10:4. Martin Pokorný  v bráně měl těžkou úlohu, moc střel na něj nešlo, vždy byly velmi nebezpečné, ale poradil si s nima dobře.

Odehráli jsme kvalitní utkání se soupeřem, který si dělal ambice na přední příčku. Hráli jsme disciplinovaně a soupeře jsme prostě přehráli!