Třetí zápas nadstavbové části OP Jihlavska

HC Velký Beranov : HAS JIHLAVA 4 : 10    (2 : 3, 1 : 3, 1 : 4)

Sestava: Pokorný

Němec, Sapík, Polák, Okáč, Polodna, Vantuch, Michelfeit, Ficenc, Horák, Bakus.

Branky: 3x Horák, 2x Bakus, 2x Okáč, Vantuch , Polák, Polodna.

K utkání s Velkým Beranovem se dostavilo 10 hráčů, oproti soupeři, který měl do pole k dispozici jen 6 hráčů. Na střídačce chyběl trenér Tráva, který před nejdůležitějšími utkáními sezony odjel načerpat síly do lázní. Na střídačce ho statečně zastoupil Kuba Svoboda, který to ale neměl vůbec lehké, hlavně zpočátku utkání. Částečně z důvodu herního výpadku a pak také kvůli podcenění soupeře jsme v polovině první třetiny prohrávali 2:0. Bylo tedy zapotřebí přepnout na vyšší otáčky, což se postupně začalo projevovat a začaly padat branky i do beranovské sítě. Utkání se pak již vyvíjelo v náš prospěch a rozdíl ve skóre narůstal. Důležitým momentem utkání pak bylo soupeřovo neproměnění trestného střílení na začátku druhé třetiny, které gólman Pokorný s přehledem pokryl.

Soupeři z Beranova ale patří uznání za bojovnost a nasazení, které vydrželo až do závěrečného hvizdu, což v počtu šesti hráčů nebylo vůbec snadné.