HAS Jihlava : HC Fan Club Dukla Jihlava 8 : 2 (4:2, 0:0, 4:0)

Rozhodčí: Plass st., Plass ml.      Vyloučení: 2 : 1 (bez využití)

Sestava: Pokorný Derner, Němec, Sapík, Žaloudek, Okáč, Bakus, Horák, Svoboda, Hlaváčik, Fojt.

Branky: 4x Bakus, Okáč, Hlaváčik, Horák, Sapík.

Zápas začal pro HASáky velice dobře. Zase jsme se potýkali se sestavou a tak těsně před zápasem byl narychlo povolán Jarda Žaloudek. Po šesti minutách jsme vedli 4 : 0 a zápas měli pod kontrolou. Skóre otevřel po nádherné přihrávce Oldy Bakuse Okáč, pak se trefil Hlaváčik, znovu Bakus a Horák. Stačila však minutová ztráta koncentrace a stav 4 : 2 po první třetině naznačoval, že se soupeř jen tak nevzdá.

Druhá třetina byla ve znamení neproměňování šancí na obou stranách a skončila bezbrankově i když měl soupeř hodně blízko ke snížení a zdramatizování zápasu. Bravurní skluz Martina Pokorného však tutovku zneškodnil. Pojistku ve skóre dal Bakus, který v rozmezí dvou minut dal dva góly a hosty zlomil. Po ukázkovém sólu Ládi Sapíka se skóre měnilo na 7 : 2 a před koncem Olda Bakus svým čtvrtým gólem uzavřel skóre na konečných 8 : 2. Skóre by svádělo k názoru, že soupeř byl slabý, ale opak byl pravdou. Houževnatě bránil, někdy až na(za) hranici férovosti a brejky měl hodně nebezpečné. Kluci se však nenechali vyprovokovat a zápas zvládli velice dobře, za což jim všem patří velký dík.