Volejbalisté bojovali s jihlavským Palet Pro

Hráči oddílu rekreačního volejbalu sehráli v úterý další mistrovský zápas Okresního přeboru Jihlavska mužů. Ve výrazně posílené sestavě sehráli výborné utkání. První set rozehráli skvěle a až do půlky setu drželi s favoritem utkání krok. Pak přišlo několik chyb, ztráta koncentrace a domácí dotáhli první set k vítězství 25 : 18. Druhý set byl jako přes kopírák. Hosté vedli 14 : 7, bojovali, ale opět nedokázali udržet náskok, který si vytvořili a prohráli těsně i druhý set 25 : 22. Třetí set HASáci rozehráli opět výborně, vedli 6 : 1 a donutili domácí vzít si "time". Bohužel HASáky "time" vyhodil ze sedla tak, že domácí dokonale otočili stav třetího setu až na 15 : 7. Ačkoliv si i HASáci vzali "time" a snažili se nabudit do další hry, domácí již žádné drama nepřipustili a zaslouženě vyhráli i třetí set v poměru 25 : 16, a celkově tak 3 : 0 na sety. HASákům ještě zbývá dohrát utkání s týmem 6 odpadlíků a tím završí podzimní část sezóny.