Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Volejbalisté bojovali s Třeští "B"

Hráči oddílu rekreačního volejbalu sehráli v úterý další mistrovský zápas Okresní přeboru Jihlavska mužů. Ani tentokrát neuspěli a prohráli 1 : 3 po setech 20 : 25, 25 : 23, 21 : 25, 19 :25.

Vzhledem k nepříznivému počasí bylo utkání přesunuto do tělocvičny základní školy v Dobroníně. Utkání začalo výraznou převahou hostujícího celku, který se rychle ujal 8 bodového vedení. Domácí sice mohutně finišovali, ale bohužel první set se jim zachránit nepodařilo. Do druhého setu již HASáci nastoupili výrazně sebevědoměji a po celý set hosté tahali za kratší konec. Domácí vyrovnali zaslouženě na 1 : 1. Jako zlomový pro celý zápas se ukázal třetí set, kdy HASáci výborně začali a až do stavu 19 : 15 kontrolovali hru. Pak však nastal útlum a série nepřesností a hosté nejen náskok dotáhli, ale vyhráli i celý třetí set. Ve čtvrtém setu již nepřipustili drama, i když se domácí snažili. I přes prohru je třeba HASáky pochválit za bojovnost a předvedenou hru, která lahodila oku přítomných diváků.

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace