HAS Jihlava - HC Rantířov 9 :5 (4:2, 2:2, 3:1)

Vyloučení: 4 : 2 (využití 1:0) Rozhodčí: Polák, Kotlík

Sestava: Pokorný - Derner, Němec, Michelfeit, Ficenc, Okáč, Bakus, Horák, Hlaváčik, Vantuch.

Branky: 3x Ficenc, 2x Bakus, Vantuch, Hlaváčik, Derner.

Zápas s lídrem tabulky se devíti HASákům vyloženě povedl a po celý zápas soupeře přehrávali nasazením i důrazem v koncovce. Jako velice dobrý tah se ukázalo nasazení Tomáše Ficence do útoku, což potvrdil již při svém prvním střídání a otevřel skóre dorážkou po střele Honzy Michelfeita na 1:0. Hosté sice vzápětí srovnali, ale na góly Marka Hlaváčika (ten měl ještě možnost skórovat z trestného střílení, ale neproměnil), Ficence a Vantucha odpověděli pouze jednou a tak po první třetině byl stav 4:2. Druhou třetinu začali lépe hosté, aleTomáš Ficenc svým třetím gólem a po něm „nechytatelnou“ bombou od modré Radek Derner zvýšili na rozdíl tří gólů. Hosté skórovali pouze jednou a tak po druhé třetině byl stav 6:4. Třetí třetinu jsme již zcela ovládli, když se krátce po sobě dvakrát trefil Olda Bakus a na gól soupeře rychle odpověděl Dalibor Vantuch po ukázkové Okáčově přihrávce 9:5. Výborný výkon podal v bráně Martin Pokorný, pouze tři obránci skvěle krotili choutky soupeře na vstřelení gólu a útočníci se předháněli v proměňování dobře připravených šancí. Prostě byl to skvěle odehraný zápas a za to patří všem klukům veliký dík a zaslouží uznání!!!