Začal Okresní přebor Jihlavska v ledním hokeji

HAS Jihlava : HC Kokodáci  2 : 2    (2 : 0, 0 : 0, 0 : 2 )

Sestava: Pokorný, Gabriel, Michelfeit, Chromý, Němec, Ficenc, Svoboda, Horák, Okáč, Polák, Vantuch, Fojt, Kotlík, Derner

Branky: Kotlík, Chromý

HASáci zahájili další sezonu bez větší letní přípravy a s minimem přípravných zápasů. Bylo znát, že ještě nejsou v optimální herní pohodě, ale pozitivní byl počet zúčastněných hráčů. To soupeř měl větší problémy se sestavou, byl pouze a osmi hráči v poli (dohrával se sedmi). Za HAS poprvé nastoupil Petr Kotlík, který by měl vytvořit s Martinem Pokorným brankářskou dvojici. Nastoupil v útoku a byl to právě on, kdo v osmé minutě po střele Gabriela, důrazem na brankovišti, otevřel skóre utkání 1 : 0. Hosté však zle dotírali a Martin se měl v bráně co ohánět. Ve 14.min. zvýšil na  2 :0  Chromý a zdálo se, že bude zápas v poklidu dohráván. Druhá třetina byla nezáživná, sice jsme si vytvářeli šance, ale koncovka byla špatná a ani tutovky jsme nedokázali proměnit. Výstrahou mělo být snížení na 1 : 2 v 8.min. poslední třetiny, opak byl pravdou a ještě v té samé minutě soupeř po zmatku v naší obraně vyrovnal 2 : 2. Dál jsme se marně snažili dobýt soupeřovu branku, ale nepomohla ani přesilovka 5 na 3 v poslední minutě. Prostě neproměňování tutovek se vymstilo a sedm „statečných Kokodáků“ si remízu zasloužilo.

Tak snad to bylo jen lehké zaváhání a příště si už povedeme lépe.