HAS Jihlava - Amatero Luka nad Jihlavou      14 : 3 (3:1, 7:0, 4:2)

Rozhodčí: Kotlík, Hájek      Vyloučení: 3:5    Využití: (2:0) V oslabení (1:0)

Sestava: Pokorný - Hlaváčik, Polák, Vantuch, Němec, Sapík, Horák, Bakus, Ficenc, Svoboda, Michelfeit

Branky: Bakus 6, Ficenc 2, Polák 4, Horák, Němec

Po opatrném začátku se vedení ujali HASáci krásnou brankou Oldy Bakuse. Po minutě se prosadil Jarda Polák a zvýšil na 2:0. Hosté však rychle odpověli, když branku vstřelil Hrbatý. Do konce třetiny skóre navýšil opět Olda Bakus. Druhá třetina se stala exhibicí. Hosté, kteří se snažili skóre zkorigovat, otevřeli hru a HASáci tvrdě trestali. Sedm branek ve druhé třetině utkání rozhodlo. Třetí třetina byla opět v režii HASáků. Krásné akce zakončené krásnými brankami postupně posunuly skóre až na 13:1. Pak se hostům podařilo vstřelit 2 branky a alespoň trochu tak skóre upravit. Poslední slovo měli však HASáci, když Jarda Polák uzavřel skóre utkání na 14:3. Všem HASákům patří poděkování za přístup a zodpovědný výkon.