Zborenský turnaj ve stolním tenise

Trojice HASáků přijala pozvání od Zborenských, a zúčastnili se turnaje ve stolním tenise. Turnaj byl pořádán systémem ve skupinách, přičemž HASáci se zúčastnili pondělní skupiny, která čítala 6 hráčů. V pořadí první tři postupovali do semifinále. HASácký tým ve složení Viťa Holub, Danek Bratršovský a Kuba Holub vyrazili do nedaleké Zborné v rámci rozcvičení na kole. Vzhledem k tomu, že místní dorazili o chvilku později, měli HASáci možnost dobrého tréninku a ochutnání dobrého pivečka s poetickým názvem "Kozlíček". Každý odehrál pět utkání a myslím, že můžeme říci, že jsme si všichni výborně zahráli. Výsledkově to také nebylo špatné. Víťa obsadil ve skupině druhé místo s jednou porážkou od budoucího celkového vítěze turnaje, Kuba skončil na třetím místě a Danek na místě čtvrtém. Bohužel Víťa ani Kuba se již semifinále, jehož termín byl stanoven na pátek, nemohli zúčastnit, takže svá místa k závěrečným bojům v turnaji nemohli zúročit. I tak to bylo skvělé zpestření HASáckého sportovního vyžití, včetně noční cesty zpátky, kdy padlá mlha značně komplikovala orientaci HASáckých cyklistů - stolních tenistů.