www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Jihlavská amatérská hokejová liga

Jihlavská hokejová liga je určena pro všechny příznivce ledního hokeje. Do soutěže se mohou přihlásit týmy, které si chtějí zahrát amatérský hokej. Cílem je, aby všechny týmy našly přiměřené soupeře a mohly tak vyplnit svůj volný čas krásnou sportovní aktivitou.

Dle počtu přihlášených týmů do příslušné sezóny, budou nastaveny parametry herního systému soutěže.

Přihlášení nového týmu je možné učinit prostřednictvím přihlašovacího formuláře (viz odkaz Přihlášení). 

Přejeme všem zájemcům hezké sportovní zážitky.

Jihlavská unie sportu

Aktuální zápasy

20.09.2019 20:15

BESvs.BLI

12:0

Jan Mareček

20.09.2019 20:30

MOKvs.KOZ

7:3

Michal Suchý

22.09.2019 13:15

CIVvs.WAR

14:4

Jan Mareček

22.09.2019 16:00

BROvs.DOB

5:7

Tomáš Mareček

22.09.2019 19:45

FRLvs.ZHO

5:4

Jakub Jančí

22.09.2019 20:15

RUZvs.PUK

2:3

Libor Paur

24.09.2019 20:30

SLAvs.NIZ

6:2

Libor Paur

26.09.2019 20:15

WARvs.NIZ

0:11

Jakub Jančí

27.09.2019 19:30

CIVvs.BES

1:3

Tomáš Mareček

27.09.2019 20:30

BLIvs.MOK

1:8

Jan Mareček

29.09.2019 20:15

ZHOvs.RUZ

6:2

Tomáš Mareček

29.09.2019 20:15

PUKvs.BRO

4:2

Michal Suchý

30.09.2019 18:45

FRLvs.BLI

8:3

Libor Paur

30.09.2019 20:30

RUZvs.KOZ

9:1

Tomáš Mareček

04.10.2019 19:00

DOBvs.SLA

5:3

Libor Paur

04.10.2019 19:00

BESvs.WAR

13:1

Jakub Jančí

06.10.2019 20:15

BROvs.ZHO

5:4

Jakub Jančí

07.10.2019 20:15

KOZvs.FRL

0:13

Tomáš Mejzlík

11.10.2019 19:00

MOKvs.CIV

5:3

Tomáš Mareček

11.10.2019 19:00

SLAvs.PUK

2:3

Tomáš Mareček

13.10.2019 16:00

NIZvs.DOB

2:3

Jan Jeletz

13.10.2019 20:15

ZHOvs.SLA

4:7

Jakub Jančí

18.10.2019 19:00

BESvs.MOK

4:5 s.n.

Jan Mareček

18.10.2019 19:00

BLIvs.RUZ

4:8

Tomáš Mareček

19.10.2019 17:00

WARvs.DOB

3:13

Libor Paur

19.10.2019 20:15

PUKvs.ZHO

3:4 s.n.

Tomáš Mareček

19.10.2019 20:30

CIVvs.FRL

12:2

Jakub Jančí

20.10.2019 16:00

KOZvs.BRO

2:9

Libor Paur

25.10.2019 18:45

SLAvs.KOZ

8:1

Jakub Jančí

25.10.2019 20:15

NIZvs.ZHO

0:3

Michal Suchý

26.10.2019 17:00

RUZvs.CIV

4:6

Libor Paur

26.10.2019 20:15

MOKvs.WAR

7:3

Jakub Jančí

27.10.2019 15:00

DOBvs.PUK

9:5

Tomáš Mareček

27.10.2019 16:00

BROvs.BLI

9:4

Libor Paur

01.11.2019 20:15

KOZvs.NIZ

2:5

Jan Mareček

02.11.2019 14:00

WARvs.PUK

5:14

Libor Paur

02.11.2019 17:00

CIVvs.BRO

9:2

Libor Paur

02.11.2019 20:15

MOKvs.FRL

3:5

Jan Mareček

03.11.2019 20:15

ZHOvs.DOB

4:5 s.n.

Jakub Jančí

07.11.2019 20:15

KOZvs.BES

0:13

Jakub Jančí

08.11.2019 20:15

PUKvs.NIZ

4:7

Jakub Jančí

09.11.2019 17:00

FRLvs.DOB

9:5

Libor Paur

09.11.2019 20:15

BESvs.RUZ

5:2

Tomáš Mareček

10.11.2019 14:45

FRLvs.WAR

10:1

Libor Paur

10.11.2019 17:00

NIZvs.BLI

5:4

Libor Paur

11.11.2019 18:45

KOZvs.PUK

0:6

Libor Paur

15.11.2019 20:15

BLIvs.SLA

0:11

Tomáš Mareček

15.11.2019 20:15

BROvs.BES

0:9

Jakub Jančí

16.11.2019 14:45

RUZvs.MOK

6:5

Libor Paur

17.11.2019 20:15

WARvs.ZHO

1:8

Libor Paur

22.11.2019 20:15

BESvs.SLA

9:3

Jakub Jančí

23.11.2019 17:00

BLIvs.DOB

1:13

Libor Paur

23.11.2019 20:00

CIVvs.NIZ

9:5

Tomáš Mareček

23.11.2019 20:15

MOKvs.BRO

6:3

Jan Jeletz

24.11.2019 20:15

ZHOvs.KOZ

8:0

Jan Mareček

29.11.2019 20:15

NIZvs.BES

1:7

Libor Paur

30.11.2019 17:00

PUKvs.BLI

4:1

Tomáš Mareček

30.11.2019 19:00

FRLvs.RUZ

7:3

Tomáš Mareček

01.12.2019 16:00

SLAvs.CIV

4:3 s.n.

Tomáš Mareček

06.12.2019 20:15

RUZvs.WAR

10:3

Libor Paur

08.12.2019 10:30

SLAvs.MOK

6:1

Libor Paur

08.12.2019 11:45

DOBvs.CIV

0:5

Oliver Havelka

08.12.2019 14:45

BROvs.FRL

6:5

Oliver Havelka

08.12.2019 19:00

BLIvs.ZHO

2:7

Tomáš Mareček

13.12.2019 19:00

MOKvs.NIZ

8:1

Libor Paur

13.12.2019 20:15

FRLvs.SLA

12:2

Jan Mareček

15.12.2019 19:45

ZHOvs.CIV

4:5

Tomáš Mareček

27.12.2019 17:45

DOBvs.MOK

1:6

Libor Paur

27.12.2019 19:30

SLAvs.WAR

10:3

Libor Paur

28.12.2019 18:30

RUZvs.BRO

2:4

Jakub Jančí

29.12.2019 15:15

CIVvs.PUK

6:4

Jan Jeletz

29.12.2019 18:15

BESvs.ZHO

4:0

Jan Jeletz

29.12.2019 18:30

KOZvs.BLI

2:7

Tomáš Mareček

03.01.2020 20:15

BESvs.DOB

7:0

Tomáš Mareček

04.01.2020 16:45

WARvs.KOZ

2:6

Libor Paur

04.01.2020 19:00

NIZvs.FRL

4:12

Jakub Jančí

06.01.2020 18:45

BROvs.WAR

2:0

Jan Jeletz

09.01.2020 20:15

SLAvs.RUZ

4:3

Libor Paur

10.01.2020 20:15

MOKvs.PUK

5:4 s.n.

Tomáš Mareček

12.01.2020 13:30

CIVvs.KOZ

8:4

Libor Paur

12.01.2020 16:30

WARvs.BLI

5:4 s.n.

Tomáš Mareček

13.01.2020 18:45

FRLvs.BES

7:4

Libor Paur

16.01.2020 20:15

DOBvs.KOZ

11:1

Jan Jeletz

17.01.2020 20:15

ZHOvs.MOK

7:9

Libor Paur

18.01.2020 17:15

RUZvs.NIZ

7:8 s.n.

Michal Suchý

19.01.2020 16:00

BLIvs.CIV

3:6

Tomáš Mareček

19.01.2020 20:15

BROvs.SLA

1:4

Jakub Jančí

20.01.2020 18:45

PUKvs.BES

3:8

Jakub Jančí

24.01.2020 20:15

DOBvs.RUZ

8:3

Libor Paur

26.01.2020 14:45

NIZvs.BRO

4:5

Libor Paur

26.01.2020 17:15

PUKvs.FRL

2:9

Jan Jeletz

31.01.2020 20:15

RUZvs.WAR

02.02.2020 11:30

BLIvs.KOZ

02.02.2020 14:45

BROvs.NIZ

02.02.2020 15:15

PUKvs.ZHO

03.02.2020 18:45

KOZvs.RUZ

08.02.2020 17:45

WARvs.BLI

09.02.2020 16:45

ZHOvs.PUK

09.02.2020 19:45

NIZvs.BRO

kompletní rozpis zápasů

Aktuální články

28.08.2019 17:42 - Nový partner JAHL pro sezónu 2019/2020 firma APER s.r.o.

Výrobce sportovních dresů a oblečení.

28.08.2019 17:40 - Partner JAHL pro sezónu 2019-2020 – firma Hockey Gear

Dalším partnerem pro Jihlavskou Amatérskou Hokejovou ligu se stává pro ročník 2019 - 2020 dodavatel…

14.08.2019 12:58 - Předsezónní schůzka 2019-2020

Schůzka klubů před zahájením soutěžního ročníku 2019-2020.

více článků

Aktuální diskuse

19.01.2020 16:27 - Michal

Zdravím všechny příznivce tohoto sportu. Pro p.Schwarze. Dle mého názoru to děláte velice dobře. A…

14.01.2020 15:52 - Petr Schwarz

26.1. končí základní část soutěže. Od 27.1. se bude hrát předkolo play off a play out současně.…

14.01.2020 15:23 - Petr Schwarz

platba rozhodčí 50/50 PA, 17.1.2020, 20:15 HC Sharks Zhoř vs. Mokov NE, 19.1.2020, 16:00 HC…

více příspěvků

Play-off

Rockets :
Nížkov
Puklice :
Zhoř

kompletní pavouk


Play-out

P Tým Z S B
1. Růžená 0 0:0 0
2. Blizzard 0 0:0 0
3. Kozlov 0 0:0 0
4. Warriors 0 0:0 0

kompletní tabulka


Konečná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Bears 13 98:23 34
2. Fresh-link 13 104:49 33
3. Číchov 13 87:44 31
4. Mokov 13 75:47 28
5. Dobronín 13 80:54 26
6. SLAVOJ 13 70:47 26
7. Rockets 13 53:60 21
8. Puklice 13 59:60 20
9. Zhoř 13 63:48 18
10. Nížkov 13 55:70 14
11. Růžená 13 61:64 13
12. Blizzard 13 34:98 4
13. Kozlov 13 22:106 3
14. Warriors 13 31:122 2

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2020 Ing. Vítězslav Holub | Administrace