www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Play off 2018 začalo, favorité čekají na soupeře

Úvodními zápasy začala rozhodující část páteho ročníku JAHL.V předkole play off na sebe narazily týmy, které se umístily na 5-12 místě. Černý Petr stejně jako vloni zůstal i přes zlepšené výkony týmu Warriors, který v základní části ukořistil pouze jeden bod za remízu s Kozlovem.

Do čtvrtfinále má nakročeno Mokov, jenž na úvodní gól zápasu puklického Cirhana zareagoval pěti brankami a ještě přesvědčivěji Růžená, která výsledkem 7:0 vrátila nedávnou vzájemnou porážku Blizzardu i s úroky. Růžená v minulém ročníku základní část opanovala, letos ji však několik nevydařených zápasů přisoudilo až šestou pozici.

Z páté pozice vstoupí do play off Zhoř, kteří se pyšní nejméně inkasovanými brankami v síti. Tu pevně hájí Jiří Máca. Žraloci i v letošní sezoně potvrdili svůj výkonnostní posun a v souboji s dvanáctým Kozlovem jsou favoritem. Ani další případné kolo pro ně nemusí být konečná stanice, vyrovnané zápasy hráli s kýmkoliv.

Poslední dvojici tvoří novicové letošního ročníku soutěže, týmy z Červeného Hrádku a Nížkova. Oba se v základní částí prezentovaly velkými výkyvy, kdy dokázaly porazit týmy ze špičky, ale také prohrát s týmy z opačného pólu tabulky. Červený Hrádek v poslední kole přesvědčivě porazil do té doby suverénní Bears a pokud výkony dokáže zopakovat, může dojít až na vrchol. Vždyť nebýt dvou kontumací, skončil by v tabulce na pátem místě. Podobně se dá hovořit i o Nížkovu, který výrazně prohrál pouze s ofenzivním Číchovem, s jinýmy týmy vedl vyrovnané bitvy.

Čtvrtý Slavoj, třetí Fresh Link, druhý Číchov a první Bears zatím soupeře vyhlížejí.

Slavoj potvrdil svou vydařenou základní část v důležitém předposledním kole, kdy přetlačil Zhoř 2:1 a o čtyři body uhájil důležitou čtvrou pozici. Opět byl v jeho dresu nejproduktivnější Jan Chalupa, ale již zdaleka výsledky týmu nestály zejména na jeho příspěvku.

Obhájce titulu Fresh Link stejně jako vloni vstoupí do play off z třetího místa. V sezoně se nevyhnul výkyvům, poněkud ubral zejména v produktivitě, ale o tom, že se nikdy nevzdává a dokáže vyhrávat vyrovnané zápasy nejlépe svědčí právě jeho loňské tažení.

Vloni utekl celkový triumf Číchovu mezi prsty, letos tak má o to větší motivaci zvítězit. Tým s výraznými personami v útoku nastřílel nejvíce branek. Jaroslav Švaříček odehrál všechny zápasy a jednoznačně skončil první v tabulce produktivity. Pokud soupeři budou chtít Číchov vyřadit, musí eliminovat zejména jeho první útok.

Dlouho to vypadalo, že tým Bears projde letošním ročníkem "bez ztráty kytičky". Pouze však do té doby, než ho v posledním kole do reality rázně probudil Červený Hrádek. Zda to byl pouze náhodný výkyv, či skutečný obraz výkonnosti, ukáže právě play off. Ve čtvrtfinále je možné, že narazí právě na Červený Hrádek.

Návrat zpět

Komentáře >> přidat

Žádné komentáře dosud nebyly vloženy, můžete být první!

Vložit komentář

HTML tagy nejsou povoleny, zachovány budou řádkové zlomy při odentrování.

name
Jméno:
Email:
Komentář:
Smajlíci: *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01*

Průběžná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Dobronín 3 19:8 9
2. SLAVOJ 3 21:7 6
3. Amatero 2 17:6 6
4. Nížkov 2 12:6 6
5. Růžená 2 10:5 6
6. Zhoř 3 12:10 6
7. Číchov 3 23:20 3
8. Rockets 2 5:4 3
9. Bears 2 7:7 3
10. Fresh-link 2 5:6 3
11. Kozlov 3 10:21 3
12. Warriors 3 11:23 3
13. Blizzard 3 5:14 0
14. Puklice 3 5:15 0
15. Mokov 2 0:10 0

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace