www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Pravidla pro účastníky

Jihlavská amatérská hokejová liga

6. ročník (2018–2019)

Organizátor soutěže:

Jihlavská unie sportu; Evžena Rošického 6; Jihlava, 58604
IČ: 00435911; Bankovní spojení: 2734681/0100
(dále jen JUS)
Supervizor: Ing. Vítězslav Holub 724 136 213 

Řídící orgán soutěže:

Dušan Pařil                  777 116 896
Ing. Petr Schwarz        606 774 244

Startují:

Neregistrovaní i registrovaní hráči
Registrovaní hráči VÝHRADNĚ dle podmínek článek „2. OPRÁVNĚNÍ STARTU HRÁČE“.

Počet účastníků: 15

Hrací systém:

Základní část: 1x každý s každým (14 zápasů každý tým), první až osmý tým po ZČ Play – off

Play off: 1/8, 1/4, 1/2.

Celkem budou odehrány 3 kola play-off, čtvrtfinále, semifinále a finále, každé kolo se hraje na 2 vítězná utkání, tzn. maximálně 3 zápasy dvojice. V případě nerozhodného skóre v jakémkoli utkání rozhodují samostatná střílení, a to po 5 ti exekutorech na každé straně, při nerozhodnutí následuje po jednom exekutorovi na každé straně až do rozhodnutí. Sérii prvních 5 nájezdů nesmí vykonávat opakovaně jeden exekutor, ostatní série ano.

Hrací dny: dle rozpisu HC Dukla Jihlava

Zahájení soutěžeod 21. 9. 2018

Účastníci a jejich čísla pro rozlosování, barvy dresů:

 1. BEARS (1. červená, doplňková modrá, 2. bílá nebo 3. bordó)
 1. FRESH LINK Bulls (černá, doplňková zelená)
 2. Sokol Puklice (oranžová, černá)
 3. HC TJ Růžená (růžová doplňková bílá)
 4. Mokov (jedna sada bílá, druhá modrá, třetí černá)
 5. HC Slavoj Bezděkov (žlutá, doplňková červená)
 6. HC Sharks Zhoř (žlutá, doplňková černá)
 7. HC Kozlov (modrá, doplňková žlutá)
 8. HC Blizzard (jedna sada bílá, druhá černá)
 9. HC Warriors (tyrkysová, doplňková bordó)
 10. HC Číchov (jedna sada tmavě modrá, druhá žlutá)
 11. HC Nížkov (červená, černá)
 12. HC Červený Hrádek (bílá, červená, modrá)
 13. HC Bulls Dobronín (reflexní světlá zelená, druhá sada černá)
 14. Black Rockets (černá, bílá)

1. PŘIHLÁŠKY, STARTOVNÉ, PRONÁJEM LEDU

 1. Podmínkou pro přijetí týmu do soutěže je elektronické vyplnění přihlášky a soupisky týmu a zaplacení startovného do 14. 9. 2018 na účet JUS. Startovné pro účastníky činí 2.000,- Kč a bude použito na uhrazení nákladů spojených s organizací a zabezpečením soutěže.
 2. Další podmínkou je uhrazení vratné zálohy ve výši 2.000,- Kč do 14. 9. 2018 na účet JUS, která bude použita na úhradu ledové plochy v případě, že jedno z mužstev nenastoupí k zápasu v termínu dle herního plánu. Pokud tato situace během sezóny nastane, musí provinivší se tým tuto zálohu opětovně doplatit z finančních zdrojů daného mužstva, a to nejpozději do dalšího plánovaného zápasu. Pokud se tak nestane, hrozí danému mužstvu vyloučení z aktuální sezóny. Na konci sezóny 2018-2019 se zálohy (po odečtení postihů - viz. čl. 13) vrací, případně je možné zálohu týmu převést do nadcházející sezóny JAHL pro rok ročník 2019-2020.
 3. Podmínkou účasti či pokračování v soutěži je úhrada pronájmu ledu, poplatku za pronájem časomíry a kabin ve dvou splátkách.

  Do 14. 9. 2018 částku 13.950,- Kč, do 30. 11. 2018 částku 13.000,- Kč na účet JUS. Do 14 ti dnů od posledního finálového zápasu uhradit částku, která bude vypočítána dle počtu odehraných utkání týmu v předkole nebo v play off. První dvě splátky je možné uhradit současně.

 4. Utkání play off se budou platit samostatně podle počtu odehraných utkání, bez uhrazení shora uvedených částek nebude tým moci do play off nastoupit, jeho pozici nahradí první nebo další tým umístěný v tabulce na nižší pozici.
 5. Nájemné ledové plochy, pronájem časomíry a kabiny hradí Řídící orgán soutěže z částky, kterou složí týmy na účet JUS.
 6. Veškeré náklady na jednotlivá utkání play off budou hrazena rovným dílem oběma týmy.
 7. Při platbách převodem vždy uvádět variabilní symbol týmu.

  číslo účtu JUS: 2734681/0100

  Klub

  VS pro platbu na účet

  Sokol Puklice

  2001

  Mokov

  2003

  HC Sharks Zhoř

  2004

  HC KOZLOV

  2005

  FRESH-LINK Bulls

  2006

  HC Slavoj Bezděkov

  2007

  HC Číchov

  2008

  HC Blizzard

  2009

  HC TJ Růžená

  2010

  BEARS

  2012

  HC Warriors

  2013

  HC Nížkov

  2014

  HC Červený Hrádek

  2015

  HC Bulls Dobronín

  2016

  Black Rockets

  2017

     
 8. Při žádosti o vystavení dokladu vždy uvádět kompletní identifikační údaje (název/jméno příjemce, adresa, IČ, DIČ apod.)
 9. Veškeré informace jsou zveřejňovány na webu www.sportjihlava.cz/hokej
 10. Přihlášku nutno podat elektronicky prostřednictvím stránek JAHL

2. OPRÁVNĚNÍ STARTU HRÁČE

 1. JAHL je určena pro neregistrované i registrované hráče. V aktuální sezóně 2018–2019 nesmí hráč před svým působením v JAHL odehrát jakékoli utkání v registrované soutěži (především se jedná o Okresní přebor a vyšší soutěže).
 2. Registrovaný hráč, který kdykoli nastoupil v seniorských kategoriích, tzn. Krajský přebor nebo NHL, KHL, Extraliga, I. Liga, II. Liga apod. JAHL hrát nesmí. Hráči starší 50 ti let v sezoně 2018-19 s touto nejvyšší dosaženou úrovní mohou hrát JAHL v libovolném počtu.
 3. Hráč, který nastoupil kdykoli v Krajském přeboru, a splňuje podmínky v bodě „Výjimky-podmínky pro účast hráče v soutěži JAHL“, hrát JAHL může.
 4. Pro hráče JAHL je možné přestoupit v průběhu sezony do jiného týmu ve vyšší soutěži, hráč je ale po přestupu bez možnosti návratu do JAHL v aktuální sezoně 2018-2019.  
 5. Brankáři mohou souběžně působit i v jiných soutěžích, a to pouze v Okresním nebo v Krajském přeboru, vyšší úroveň není akceptována.

  Výjimky-podmínky pro účast hráče v soutěži JAHL:

  • BRANKÁŘ

  JAHL může chytat brankář, který kdykoliv nenastoupil v soutěži vyšší, než je Krajský přebor nebo hrál v jakýchkoli mládežnických soutěžích. Tzn. brankář, který nastupoval v mládežnické soutěži, a to v I. lize, II. lize nebo extralize dorostu či juniorů, může v soutěži nastoupit pouze tehdy, uplyne-li od jeho posledního působení minimálně 5 let. Tzn., že nastoupil ke shora definovanému utkání (vztahuje se i na případ, že nastoupil jako náhradní brankář) naposledy před datem 21. 9. 2013.

  • KP

  Hráč, který nastoupilKrajském přeboru, může hrát JAHL nejdříve po dosažení věku 40 ti let v sezoně 2018-19. Tzn., že dosáhne v této sezoně věku 40 ti let a nastoupil ke shora definovanému utkání (vztahuje se i na případ, že nastoupil jako náhradník) naposledy před datem 21. 9. 2013. Toto pravidlo platí maximálně pro 3 hráče v zápise o utkání a maximálně pro 5 hráčů na soupisce týmu.

  • Mládežnické kategorie Extraliga, I. liga, II. Liga

  Hráč, který nastoupil na úrovni mládežnické soutěže dorostu či juniorů v I. lize, II. lize nebo v extralize, a to za „A, B nebo C“ tým daného klubu, u kterého byl registrován, může hrát JAHL nejdříve po dosažení věku 40 ti let v sezoně 2018-19. Tzn., že dosáhne v této sezoně věku 40 ti let a nastoupil ke shora definovanému utkání (vztahuje se i na případ, že nastoupil jako náhradník). Do mládežnických kategorií se nepočítají starty za kategorie žáků do 8 tříd základní školy. Toto pravidlo platí maximálně pro 3 hráče v zápise o utkání a maximálně pro 5 hráčů na soupisce týmu.

 6. Žádost o kontrolu oprávněnosti startu hráče MUSÍ kapitán rozhodčímu oznámit NEJPOZDĚJI do zahájení 3. třetiny utkání, a to tím, že předá rozhodčímu lístek, kde napíše čísla hráčů, které požaduje kontrolovat. NA ZPĚTNÉ ŽÁDOSTI NEBUDE BRÁN ZŘETEL. Rozhodčí, kapitáni, vedoucí týmů a konfrontovaní hráči se ihned po ukončení zápasu odeberou do kabiny rozhodčích nebo do boxu časoměřičů. V kabině nebo v boxu časoměřičů se provádí kontrola na základě zobrazení registrací na webu JAHL a předložení občanského průkazu konfrontovaných hráčů. Do kontroly totožnosti má právo ze zúčastněných zasahovat pouze vedoucí týmů, kapitáni, časoměřiči nebo rozhodčí. V případě protestů bude protestující vykázán a nesmí se kontroly totožnosti dále účastnit. Kapitáni, vedoucí mužstev a časoměřiči jsou oprávněni s rozhodčím, a to pouze dovoleným a slušným způsobem, provést kontrolu totožnosti, a to nahlédnutím na OP kontrolovaného hráče. Rozhodčí je povinen kapitánům a vedoucích mužstev sdělit rozhodnutí, které MUSÍ zapsat do zápisu utkání jako výsledek kontroly totožnosti, toto podepíše rozhodčí, konfrontovaný hráč i kapitáni týmů. V případě ODMÍTNUTÍ podstoupení kontroly konfrontovaného hráče provinivšího se týmu bude AUTOMATICKY rozhodnuto ku prospěchu týmu, který vznesl protest.

3. SOUPISKA TÝMU

 1. Soupiska týmu je vytvářena z hráčů, kteří projevili souhlas s propozicemi soutěže, včetně GDPR. Souhlas s podmínkami soutěže vyjadřují hráči elektronicky z webového rozhraní soutěže po založení osobního účtu hráče.
 2. Soupisku týmu vytvářejí vedoucí týmů prostřednictvím webových stránek JAHL z hráčské databáze, po vyjádření souhlasu jednotlivých hráčů s podmínkami soutěže. Povinností každého hráče je do svého účtu nahrát fotografii v rozlišení, ze které bude hráč jasně identifikovatelný (fotografii ne starší 3 let). Takto nahraná fotografie společně s datem narození bude sloužit jako registrační průkaz k soutěži JAHL a nebude veřejně přístupná.
 3. Soupiska týmu může obsahovat maximálně 25 hráčů do pole (vyjma brankářů).
 4. Změny v soupisce, tzn. přestupy hráčů mezi kluby JAHL, je možné provést výhradně během dvou přestupních oken, 1. přestupní okno je v termínu 9. 12. 2018 - 20. 12. 2018 a 2. přestupní okno je v termínu 20. 1. 2019 - 31. 1. 2019.
 5. Žádný z hráčů nesmí být zapsán na více jak jedné soupisce JAHL.
 6. Brankáři mohou být uvedeni pouze na soupisce jednoho týmu. Brankář může nastoupit libovolně za různé týmy v soutěži s výjimkou play-off. V play-off může nastoupit pouze za tým, který jej má uvedeného na soupisce týmu.
 7. Brankáři musí být v soupisce na webu JAHL označeni jako brankáři. U hráčů do pole je doporučeno (kvůli individuálnímu vyhodnocení a statistikám), ale není povinné uvádět post (obránce/útočník).
 8. Za soupisku týmu a dodržování pravidel JAHL zodpovídá vedoucí týmu, který má za povinnost ostatní spoluhráče ze svého týmu seznámit s platnými pravidly JAHL a podmínkami zpracování osobních údajů na základě školení, které proběhlo před soutěžním ročníkem k problematice GDPR.
 9. Termín pro vyplnění soupisek je 14. 9. 2018, poté budou vedoucím týmů uzamčeny, o odemčení soupisek a systému přestupů v rámci přestupních oken budou vedoucí týmu včas informováni.  
 10. Doplnění týmu o nového hráče, který doposud JAHL nehrál, je možné kdykoli během sezony, a to za předpokladu splnění všech náležitostí o registraci hráče a pravidel oprávnění startu hráče.

 4. VÝSTROJ A DRESY HRÁČŮ

 1. Kluby se v předstihu dohodnou se soupeřem na barvách dresů, při shodné barvě mají přednost volby domácí.
 2. Hráči musí mít jednotnou barvu dresů s čísly, a to včetně brankáře, není povinnost mít jednotnou barvu přileb, kalhot a štulpen.
 3. Hráči mladší osmnácti let jsou povinni používat schválené celoobličejové ochranné masky, chránič krku a hrdla. Používání chrániče úst je doporučen.

5. ZÁPIS O UTKÁNÍ

Je vyhotovován elektronicky prostřednictvím webové aplikace JAHL. V případě nefunkčnosti aplikace či např. výpadku signálu internetu bude zápis pořizován na předepsaných tiskopisech v jednom vyhotovení, originálu (lze vyzvednout v infocentru HZS). Vedoucí jsou povinni zapsat pouze hráče, kteří k zápasu nastoupí. V případě, budou-li uvedení v zápise hráči, kteří k zápasu nenastoupí, je v pravomoci komise zápas zkontumovat ve prospěch soupeře bez jakéhokoli uvedení důvodu. Při pořizování zápisu je stanoveno toto pořadí a odpovědnost:

Vedoucí družstva domácích:

 1. Ve webové aplikaci vyplňuje sestavu domácích a čísla hráčů. Zápis potvrdí nejpozději 10 minut před začátkem utkání.

Vedoucí družstva hostů:

 1. Vyplňuje sestavu hostů, čísla hráčů a zápis potvrdí nejpozději 10 minut před začátkem utkání.

Zapisovatel a časoměřič

 1. Jsou zajištěni z řad pomocných rozhodčích HC Dukla Jihlava.
 2. Zaznamenávají branky, asistence a tresty podle hlášení rozhodčích.
 3. Po skončení utkání s vedoucími týmů a rozhodčím potvrdí v boxu časoměřičů elektronický zápis.
 4. Po skončení utkání je příslušným osobám vyplácena náhrada za výkon funkci (1 osoba = zapisovatel i časoměřič) v hotovosti ve výši 200,- Kč.

Vedoucí družstev po utkání

 1. V boxu časoměřičů IHNED po utkání zkontrolují vyplněné údaje elektronického zápisu, nahlásí rozhodčím případná zranění hráčů, a potvrdí jeho správnost. Tím berou na vědomí údaje o vstřelených brankách a uložených trestech.
 2. Vyplatí odměny rozhodčím a boxu časoměřičů. 

 6. ROZHODČÍ

 1. Každé utkání základní části bude dle pravidel ČSLH řídit jeden, v play off dva, rozhodčí s licencí ČSLH, které k utkání deleguje OSLH Jihlava (pan Jeletz, jan.jeletz@seznam.cz). Dle pravidel ČSLH včetně pravidla o „hybridním icingu“.
 2. Výjimku z pravidel ČSLH tvoří pravidlo o zákazu střídání hráčů při signalizovaném či po odpískaném zakázaném uvolnění. V JAHL je v těchto případech možné střídat.
 3. Delegování rozhodčího zakládá jeho povinnost se k utkání dostavit v dostatečném časovém předstihu, aby mohl před utkáním řádně provést kontrolu zápisu.
 4. Rozhodčímu je domácím týmem do 15 min. po skončení utkání vyplácena náhrada za výkon funkce v hotovosti ve výši

  450,- Kč jeden rozhodčí v základní části

  700,- Kč dva rozhodčí v play off

  Částky jsou komisí rozhodčích garantovány po dobu dvou ročníků, tzn. na sezonu 2018/2019 a 2019/20. Částky zůstávají neměnné i v případě, dostaví-li se na zápas více než stanovený počet rozhodčích. Tato situace může nastat v případě, kdy bude v soutěži přítomen druhý rozhodčí, který bude zaučován rozhodčím zkušenějším, na zápas delegovaným.

 5. Pokud bylo utkání po jeho zahájení předčasně ukončeno, a to z jakéhokoli důvodu, náleží rozhodčím náhrady v plné výši.
 6. Všechny náhrady rozhodčím, zapisovateli a časoměřiči musí být vyplaceny nejpozději do 20 ti minut po skončení utkání.
 7. Rozhodčí hlásí boxu časoměřičů střelce branky a první asistenci.
 8. V případě, že se k utkání nedostaví delegovaný rozhodčí, je povinností obou týmů domluvit se na rozhodčím (rozhodčích) určeným ze svých řad, příp. diváků. Pro tyto výjimečné případy je píšťalka k dispozici na Infocentru HZS. Totéž platí, nedostaví-li časoměřič či zapisovatel.

7. HRACÍ SYSTÉM

Základní část: každý tým se střetne se soupeřem 1x, odehraje tedy celkem 14 utkání. V základní části platí 3 bodový systém, tzn. vítězný tým si připíše 3 body, při remíze si připíší oba týmy po 1 bodě, vítěz na nájezdy + 1 bod. V případě nerozhodného skóre v jakémkoli utkání rozhodují samostatná střílení, a to po 3 exekutorech na každé straně, při nerozhodnutí po jednom exekutorovi na každé straně až do rozhodnutí. Sérii prvních tří nájezdů nesmí vykonávat opakovaně jeden exekutor, ostatní série ano.

Play-off: Čtvrtfinále, semifinále a finále se hrají na dvě vítězné utkání. V případě nerozhodného stavu jakéhokoli zápasu play-off bude o postupu rozhodovat 5 samostatných nájezdů (na každý nájezd musí vždy nastoupit jiný hráč). V případě rovnosti následují nájezdy po jednom hráči (může opakovaně tentýž exekutor), dokud jeden z dvojice hráčů provádějící samostatné nájezdy nevstřelí na rozdíl od druhého branku. Hra končí a soutěž vyhrává tým, který rozdílovou branku vstřelil.

8. HRACÍ DOBA A DOBA TRESTŮ

 1. Hrací doba je stanovena 3 x 15 minut čistého času.
 2. Limit pro odehrání celého utkání včetně rozbruslení a přestávek je 1,5 hod. Vyprší-li tento časový limit v průběhu 3. třetiny, je utkání rozhodčím ukončeno bez ohledu na zbývající čistý čas.
 3. Rozbruslení je 5 pět minut.
 4. Osobní trest 10. minutový se krátí na 7 minut.
 5. Větší 5. minutový trest platí v plné délce (5 minut).
 6. Menší 2. minutový platí v plné délce (2 minuty).
 7. Je povinností vyloučeného hráče, aby po vypršení trestu při návratu na hrací plochu za sebou zavřel dveře trestné lavice, neučiní-li tak dle předchozí osobní dohody časoměřič. I v případě této dohody s časoměřičem zůstává zodpovědný za jejich zavření dotyčný hráč. V případě nerespektování této povinnosti je rozhodčí povinen udělit hráči dvouminutový trest.

9. DISCIPLINÁRNÍ ŘÍZENÍ

 1. Hráč, který obdrží trest ve hře (TH), má okamžitě nepodmíněně zastavenou činnost. O ukončení zastavení činnosti rozhodne Řídící orgán soutěže.
 2. Hráč, který obdrží trest do konce utkání (OK), má automatický zákaz startu v následujícím utkání.
 3. Hráč, který obdrží druhý osobní trest (OT), má automatický zákaz startu v následujícím utkání. Obdrží-li stejný hráč v jednom utkání druhý OT, mění se trest na OK a do tabulky trestů se započítává pouze OK a znamená automatický zákaz startu v následujícím utkání.
 4. OT a OK si sledují samotná družstva a odpovídají za zastavení provinilého hráče. Dodržování tohoto ustanovení kontroluje Řídící orgán soutěže.
 5. Nastoupí-li k utkání hráč, který která není oprávněn ke startu v soutěži nebo má zastavenou činnost nebo zákaz startu v utkání, bude utkání kontumováno ve prospěch soupeře.
 6. V případě, že Řídící orgán soutěže rozhodne o neoprávněném startu hráče, je povinen provinivší se klub uhradit náklady utkání (pronájem, rozhodčí a časomíru) a postihy dle čl. 13 těchto Propozic.

10. ŠKODY NA ZAŘÍZENÍ ZIMNÍHO STADIONU

 1. Škody, které vznikly jako následek nevhodného chování členů družstev, je povinen opravit případně uhradit klub, jehož družstvo škodu prokazatelně způsobilo.
 2. Před utkáním přebírají vedoucí družstev od provozovatele HZS šatny, přičemž společně překontrolují nepoškozenost zařízení. Jakákoliv poškození ohlásí vedoucí družstev ihned po zjištění provozovateli HZS.
 3. Po skončení utkání provozovatel přebírá kabiny stejným způsobem jako v bodě b).  

11. ZDRAVOTNICKÉ ZABEZPEČENÍ

Zdravotnické zabezpečení je povinností domácího oddílu. Při každém utkání musí být k dispozici alespoň základní lékařská výbava a přístupný aktivní mobilní telefon k přivolání lékařské pomoci.

12. OSTATNÍ

 1. NENÍ možné zažádat o změnu již stanoveného termínu utkání. Termíny jsou stanoveny dle rozpisu ledů HZS a nelze jinak měnit. Změna utkání bude povolena pouze ve výjimečných a odůvodnitelných případech a za předpokladu, že to umožní rozpis ledové plochy a budou se změnou souhlasit ostatní týmy, kterých se změna nějakým způsobem dotkne. Ve výjimečných a odůvodnitelných případech je nutné žádat o mimořádnou změnu Řídící orgán soutěže (Petra Schwarze) nejméně 5 pracovních dnů dopředu. Na ostatní požadavky nebude brán zřetel. Možnost výjimečné změny termínu může během sezony využít každé mužstvo maximálně jednou, počítá se dohromady základní část s Play – off.
 2. V případě změny kontaktních údajů apod. je povinností klubu neprodleně informovat Řídící orgán soutěže.
 3. Po ukončení soutěže proběhne vyhodnocení a vyhlášení výsledků. Pohárem budou odměněny tři nejlepší týmy, finalisté budou odměněny medailemi. Dále bude vyhodnocen nejlepší střelec, nejlepší asistent, vítěz kanadského bodování a nejlepší brankář sezony. Pro tým s nejmenším počtem trestných minut bude určen Pohár fair play.

13. POSTIHY, PROTESTY

Postihy:

 1. Pokud se jeden z týmů nedostaví k utkání, bude zápas kontumován ve prospěch soupeře a do tabulky bude započten výsledek 5:0.
 2. Tým, který se nedostavil k utkání, je povinen uhradit veškeré náklady vzniklé z titulu neodehraného utkání.
 3. Tým musí nastupovat k zápasům jen s hráči uvedenými na soupisce mužstva. Soupisky budou k dispozici účastníkům i rozhodčím, aby nedocházelo k tomu, že za dané mužstvo nastoupí jiní hráči, než jsou na soupisce mužstva. Kontrola bude prováděna na základě podnětu jednoho z účastníků utkání. Kontrolu provede rozhodčí za účasti kapitánů obou mužstev. V případě zjištění porušení pravidel za této situace proběhne utkání jako přátelské a do protokolu se zapíše kontumace a zjištěný důvod porušení pravidel. V případě neoprávněného startu hráče bude stržena částka 1000,- Kč z vratné zálohy, kterou tým na začátku sezóny zaplatil.
 4. Náklady spojené s lustrací hráče, které je oprávněn nařídit řídící orgán soutěže libovolně dle uvážení nebo na základě vzniklého protestu, budou automaticky strženy z vratné zálohy, kterou tým na začátku sezóny zaplatí. Lustrace jednoho hráče á 50,- Kč.

Protesty:

Protesty mužstev projednává Řídící orgán soutěže po předchozím uhrazení 300,- Kč. V případě nesouhlasu s rozhodnutím Řídícího orgánu soutěže, může družstvo podat další protest k organizátorovi - supervizorovi soutěže.

14. FINANČNÍ NÁKLADY

Paušální náklady na sezonu

 1. 2.000,- Kč startovné
 2. 2.000,- Kč vratná záloha

  Celkem 4.000,- Kč (platba převodem na účet JUS)

Náklady týmu na základní část = 14 zápasů (7 domácích zápasů):

 1. 24.150,- Kč pronájem ledu (1 hod. ledu = 2.300,- Kč; 1,5 hod. á zápas = 3.450,-Kč x 7 zápasů).
 2. 1.400,- tabule (200,-Kč x 7 domácích zápasů)
 3. 1.400,- kabiny (200,- Kč x 7 domácích zápasů; 1 kabina = 100,-Kč)
 4. 3.150,- rozhodčí, (450,- Kč x 7 domácích zápasů)
 5. 1.400,- časoměřič a zapisovatel = jedna osoba (200,- Kč x 7 domácích zápasů)

  Celkem 31 500,- Kč na tým

Zapisovatelem zápasu bude jedna osoba, tzn., že hráči si musí sami otevřít a sami zavřít dvířka trestné lavice při začátku a při konci jejich trestu, zapisovatel nemá povinnost hráčům s dvířky pomáhat. Pokud hráč dvířka při opuštění nezavře, bude potrestán dalším 2minutovým trestem za tento prohřešek.

Platba převodem na účet JUS = startovné + vratná záloha + pronájem ledu + tabule + kabiny = 2.000 Kč + 2.000 Kč + 24.150 Kč + 1.400 Kč + 1.400 Kč = 30.950,- Kč.

Platba v hotovosti rozhodčím = rozhodčí + časoměřič a zapisovatel = 450 Kč + 200 Kč = 650 Kč za zápas> celkem 4.500,- Kč v základní části

Náklady týmu na jeden domácí zápas play-off:

 1. 3.450,- Kč led
 2. 200,- Kč tabule
 3. 200,- Kč kabiny
 4. 700,- Kč dva rozhodčí
 5. 200,- Kč časoměřič a zapisovatel

  Celkem 4.750,- Kč na tým.

  Náklady na led, kabiny, tabule, rozhodčího, časoměřiče a zapisovatele se v případném třetím zápase play – off budou dělit rovným dílem mezi oba týmy.

14. Ochrana osobních údajů – GDPR

Jihlavská unie sportu, z. s. jako organizátor Jihlavské amatérské hokejové ligy (dále jen „Správce“), je povinen na základě §3 a odst. 3 zákona 115/2001 Sb. o podpoře sportu (dále jen „ZOPS“) zpracovávat osobní údaje jméno a příjmení, titul, datum narození, adresu místa pobytu, u cizince také adresu místa, kde se převážně zdržuje a státní občanství. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány za účelem vedení evidence hráčů Jihlavské amatérské hokejové ligy a s tím souvisejícími činnostmi.

Na základě §3 a odst. 6 ZOPS budou zpracovávány a uchovávány výše uvedené Osobní údaje po dobu 5 let ode dne, kdy přestane subjekt osobních údajů vykonávat v rámci Jihlavské amatérské hokejové ligy svoji činnost, pro kterou jsem Správcem evidován.

Na základě oprávněného zájmu Správce budou osobní údaje:

 • fotografie uchovávány a zpracovávány pro účel identifikace hráčů soutěže, aby nedocházelo k neoprávněnému startu hráčů, kteří nemají svoji registrační kartu a mohli by tak startovat v soutěži na cizí jméno.
 • e-mailová adresa pro vytvoření jedinečného účtu hráče či funkcionáře tak, aby mohl zadat své osobní údaje do systému webového rozhraní soutěže a aby mohl tyto údaje editovat.

Tyto Osobní údaje budou uchovávány po dobu 5 let ode dne, kdy přestane subjekt osobních údajů vykonávat v rámci Jihlavské amatérské hokejové ligy svoji činnost, pro kterou je Správcem evidován.

Správce může předat Osobní údaje těmto Zpracovatelům:

 • Českému svazu ledního hokeje v celé jeho struktuře,
 • příslušné střešní organizaci – České unie sportu v celé její struktuře,
 • příslušným orgánům státní správy a samosprávy,
 • s nimiž je uzavřena příslušná zpracovatelská smlouva (především v souvislosti s provozem webového rozhraní soutěže)

a to za účelem

 • vedení evidence hráčů, funkcionářů, trenérů, rozhodčích a s tím souvisejícími činnostmi,
 • identifikace na soutěžích,

Všechny zpracovávané osobní údaje jsou sbírány a zpracovávány pouze k nekomerčním účelům, čistě pro organizaci soutěží pořádaných Jihlavskou unií sportu.

 

 

Play-off

Bears 3:6, 4:7 0:2
Číchov

kompletní pavouk


Konečná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Mokov 14 76:33 37
2. Číchov 14 93:32 35
3. Fresh-link 14 61:36 32
4. Bears 14 79:35 29
5. Růžená 14 75:41 29
6. Rockets 14 57:31 27
7. SLAVOJ 14 56:52 22
8. Nížkov 14 77:63 22
9. Dobronín 14 77:61 18
10. Puklice 14 53:57 17
11. Zhoř 14 55:61 15
12. Kozlov 14 40:92 14
13. Blizzard 14 49:92 12
14. Warriors 14 36:128 6
15. Č. Hrádek 14 0:70 0

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2019 Ing. Vítězslav Holub | Administrace