www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Výsledky

sezóna:

část:

tým:

< předchozí
2
Číslo Datum zápasu VzestupněSestupně Domácí Hosté Výsledek
21.09.2018 19:00 HC Bulls Dobronín HC TJ Růžená 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
21.09.2018 19:00 HC SLAVOJ BEZDĚKOV HC Číchov 2:8 (1:1, 1:3, 0:4)
23.09.2018 13:45 Mokov HC Nížkov 9:2 (2:1, 3:0, 4:1)
23.09.2018 14:30 HC Kozlov HC Blizzard 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
23.09.2018 17:15 BEARS FRESH LINK 3:5 (0:2, 1:0, 2:3)
23.09.2018 20:15 HC Sharks Zhoř HC Warriors 13:1 (5:0, 5:0, 3:1)
24.09.2018 20:00 Black Rockets TJ Sokol Puklice 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
28.09.2018 19:00 HC Nížkov HC SLAVOJ BEZDĚKOV 3:9 (2:4, 0:3, 1:2)
29.09.2018 18:45 HC Číchov HC Sharks Zhoř 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
29.09.2018 19:15 HC TJ Růžená HC Červený Hrádek 5:0 kon.
30.09.2018 14:45 HC Warriors HC Kozlov 8:6 (2:3, 4:2, 2:1)
30.09.2018 15:45 FRESH LINK Black Rockets 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
30.09.2018 18:00 TJ Sokol Puklice HC Bulls Dobronín 4:6 (1:2, 2:3, 1:1)
01.10.2018 20:00 HC Číchov HC Blizzard 13:2 (2:0, 7:2, 4:0)
02.10.2018 20:15 HC TJ Růžená Black Rockets 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
05.10.2018 20:15 TJ Sokol Puklice BEARS 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
06.10.2018 19:00 HC Červený Hrádek Mokov 0:5 kon.
07.10.2018 20:15 HC Sharks Zhoř HC Nížkov 4:5 s.n. (0:0, 0:0, 4:4)
08.10.2018 20:00 HC SLAVOJ BEZDĚKOV HC Červený Hrádek 5:0 kon.
09.10.2018 20:15 FRESH LINK TJ Sokol Puklice 3:2 s.n. (1:1, 1:1, 0:0)
13.10.2018 15:00 HC Kozlov HC Číchov 0:15 (0:5, 0:7, 0:3)
13.10.2018 18:00 Mokov HC Bulls Dobronín 8:3 (1:1, 3:1, 4:1)
14.10.2018 14:15 HC Blizzard HC Warriors 8:2 (1:1, 2:0, 5:1)
14.10.2018 16:00 HC Červený Hrádek HC Sharks Zhoř 0:5 kon.
14.10.2018 19:15 HC Bulls Dobronín HC SLAVOJ BEZDĚKOV 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
14.10.2018 20:15 BEARS HC TJ Růžená 8:0 (1:0, 3:0, 4:0)
15.10.2018 20:00 HC Nížkov HC Kozlov 9:1 (5:1, 2:0, 2:0)
16.10.2018 20:15 Black Rockets Mokov 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
20.10.2018 20:30 Mokov BEARS 4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
21.10.2018 13:00 HC Kozlov HC Červený Hrádek 5:0 kon.
21.10.2018 16:00 HC TJ Růžená FRESH LINK 3:4 (1:3, 2:1, 0:0)
21.10.2018 19:00 HC SLAVOJ BEZDĚKOV Black Rockets 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
21.10.2018 20:15 HC Sharks Zhoř HC Bulls Dobronín 1:11 (0:4, 1:2, 0:5)
23.10.2018 20:15 HC Blizzard HC Nížkov 2:11 (0:3, 0:2, 2:6)
26.10.2018 20:15 BEARS HC SLAVOJ BEZDĚKOV 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
27.10.2018 18:15 HC Warriors HC Číchov 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
28.10.2018 14:15 HC Bulls Dobronín HC Kozlov 4:6 (0:2, 2:2, 2:2)
28.10.2018 16:00 FRESH LINK HC Blizzard 7:4 (2:0, 3:1, 2:3)
28.10.2018 20:15 Black Rockets HC Sharks Zhoř 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
02.11.2018 19:00 HC Bulls Dobronín HC Warriors 16:1 (3:1, 5:0, 8:0)
03.11.2018 15:30 HC Číchov Mokov 3:2 s.n. (0:1, 0:1, 2:0)
03.11.2018 18:45 TJ Sokol Puklice HC TJ Růžená 4:5 s.n. (1:2, 2:1, 1:1)
04.11.2018 13:00 HC Blizzard HC Bulls Dobronín 4:6 (2:3, 1:3, 1:0)
04.11.2018 16:00 HC Kozlov Black Rockets 4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
04.11.2018 20:00 HC SLAVOJ BEZDĚKOV FRESH LINK 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
04.11.2018 20:15 HC Sharks Zhoř BEARS 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
06.11.2018 20:15 HC SLAVOJ BEZDĚKOV HC TJ Růžená 3:10 (1:4, 1:2, 1:4)
07.11.2018 01:00 FRESH LINK HC Červený Hrádek 5:0 kon.
07.11.2018 01:00 HC Červený Hrádek TJ Sokol Puklice 0:5 kon.
07.11.2018 01:00 HC Červený Hrádek HC Bulls Dobronín 0:5 kon.
07.11.2018 01:00 HC Nížkov HC Červený Hrádek 5:0 kon.
07.11.2018 01:00 HC Červený Hrádek HC Číchov 0:5 kon.
07.11.2018 01:00 HC Warriors HC Červený Hrádek 5:0 kon.
07.11.2018 01:00 HC Blizzard HC Červený Hrádek 5:0 kon.
07.11.2018 01:00 HC Červený Hrádek BEARS 0:5 kon.
07.11.2018 01:00 Black Rockets HC Červený Hrádek 5:0 kon.
07.11.2018 20:30 HC Nížkov HC Warriors 11:2 (1:0, 2:1, 8:1)
09.11.2018 20:15 HC Číchov HC Nížkov 9:5 (4:1, 2:1, 3:3)
10.11.2018 14:00 Black Rockets HC Blizzard 8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
10.11.2018 17:15 BEARS HC Kozlov 12:3 (3:0, 3:2, 6:1)
10.11.2018 19:45 FRESH LINK Mokov 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
11.11.2018 20:15 HC Sharks Zhoř TJ Sokol Puklice 7:4 (2:0, 2:2, 3:2)
13.11.2018 20:15 TJ Sokol Puklice HC SLAVOJ BEZDĚKOV 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
14.11.2018 20:30 HC Blizzard BEARS 3:13 (1:2, 1:8, 1:3)
16.11.2018 20:15 HC Kozlov FRESH LINK 1:7 (1:1, 0:1, 0:5)
17.11.2018 13:00 HC TJ Růžená Mokov 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
18.11.2018 14:45 HC Warriors Black Rockets 1:8 (0:2, 0:5, 1:1)
18.11.2018 16:00 HC Číchov HC Bulls Dobronín 9:4 (3:0, 3:0, 3:4)
18.11.2018 20:15 FRESH LINK HC Sharks Zhoř 2:3 s.n. (0:1, 1:0, 1:1)
20.11.2018 20:15 TJ Sokol Puklice HC Kozlov 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
23.11.2018 20:15 Black Rockets HC Číchov 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)
24.11.2018 17:45 Mokov TJ Sokol Puklice 6:2 (2:1, 0:0, 4:1)
25.11.2018 15:00 HC Bulls Dobronín HC Nížkov 4:6 (0:4, 3:0, 1:2)
25.11.2018 18:45 BEARS HC Warriors 8:3 (2:1, 3:1, 3:1)
25.11.2018 20:15 HC TJ Růžená HC Sharks Zhoř 7:4 (3:3, 2:1, 2:0)
< předchozí
2

Průběžná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Mokov 14 76:33 37
2. Číchov 14 93:32 35
3. Fresh-link 14 61:36 32
4. Bears 13 77:32 29
5. Růžená 14 75:41 29
6. Rockets 13 54:29 24
7. Nížkov 14 77:63 22
8. SLAVOJ 14 56:52 22
9. Dobronín 14 77:61 18
10. Puklice 14 53:57 17
11. Zhoř 14 55:61 15
12. Kozlov 14 40:92 14
13. Blizzard 14 49:92 12
14. Warriors 14 36:128 6
15. Č. Hrádek 14 0:70 0

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Partner play-off

Partner play-off

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2019 Ing. Vítězslav Holub | Administrace