www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Výsledky

soutěž:

hráč:

Číslo Datum zápasu VzestupněSestupně Vyzyvatel Vyzvaný Výsledek Poznámka
54 21.02.2020 21:45 Jiří Wasserbauer (3) Pavel Holcman (1) 0:2 (11:21, 4:21) -
53 21.02.2020 21:45 Vlastimil Koumar (7) Peter Koščák (2) 2:1 (21:17, 14:21, 21:14) -
52 21.02.2020 21:30 Karel Tvrdík (10) Pavel Holcman (1) 0:2 (19:21, 19:21) -
51 21.02.2020 21:15 Vlastimil Koumar (10) Karel Tvrdík (7) 2:0 (23:21, 21:14) -
50 21.02.2020 21:15 Peter Koščák (3) Jiří Wasserbauer (2) 2:1 (11:21, 23:21, 23:21) -
49 21.02.2020 21:00 Karel Tvrdík (7) Jiří Wasserbauer (2) 0:2 (1:21, 7:21) -
48 21.02.2020 20:30 Vlastimil Koumar (10) Jiří Wasserbauer (2) 0:2 (14:21, 11:21) -
47 21.02.2020 20:30 Peter Koščák (3) Pavel Holcman (1) 0:2 (8:21, 17:21) -
46 21.02.2020 20:00 Vlastimil Koumar (10) Pavel Holcman (1) 0:2 (14:21, 17:21) -
45 21.02.2020 20:00 Peter Koščák (7) Karel Tvrdík (3) 2:1 (19:21, 21:15, 21:10) -
44 31.01.2020 21:00 Jan Kučera (10) Vlastimil Koumar (7) 2:1 (21:17, 11:21, 21:10) -
43 31.01.2020 20:30 Jan Gryč (8) Vlastimil Koumar (7) 0:2 (14:21, 14:21) -
42 31.01.2020 20:30 Vlastimil Gregar (6) Pavel Holcman (1) 1:2 (21:17, 14:21, 14:21) -
41 31.01.2020 20:30 Vlastimil Koumar (7) Jan Drápela ml. (4) 0:2 (19:21, 14:21) -
40 31.01.2020 20:30 Jan Drápela (9) Jan Gryč (8) 2:1 (21:14, 15:21, 21:11) -
39 31.01.2020 20:00 Pavel Holcman (4) Jan Drápela ml. (1) 2:0 (21:10, 21:3) -
38 31.01.2020 20:00 Jan Gryč (8) Vlastimil Gregar (6) 0:2 (17:21, 13:21) -
37 31.01.2020 20:00 Jan Kučera (10) Jan Drápela (9) 0:2 (15:21, 15:21) -
36 31.01.2020 19:30 Jan Kučera (10) Vlastimil Gregar (6) 0:2 (19:21, 15:21) -
35 31.01.2020 19:30 Jan Gryč (8) Jan Drápela ml. (1) 0:2 (8:21, 15:21) -
34 31.01.2020 19:30 Jan Drápela (9) Vlastimil Koumar (7) 1:2 (21:17, 19:21, 11:21) -
33 31.01.2020 19:00 Jan Gryč (8) Pavel Holcman (4) 0:2 (8:21, 8:21) -
55 31.01.2020 18:30 Jan Kučera (4) Jan Drápela ml. (1) 1:2 (14:21, 21:15, 4:21) -
31 31.01.2020 18:30 Vlastimil Koumar (7) Pavel Holcman (4) 0:2 (14:21, 11:21) -
30 31.01.2020 18:30 Vlastimil Gregar (9) Jan Drápela (6) 2:1 (14:21, 21:19, 21:17) -
27 31.01.2020 18:00 Jan Kučera (10) Pavel Holcman (4) 0:2 (17:21, 10:21) -
29 31.01.2020 18:00 Jan Drápela (6) Jan Drápela ml. (1) 0:2 (19:21, 17:21) -
28 31.01.2020 18:00 Vlastimil Gregar (9) Vlastimil Koumar (7) 1:2 (21:8, 19:21, 19:21) -
26 10.01.2020 21:00 Karel Tvrdík (3) Jiří Wasserbauer (2) 0:2 (12:21, 19:21) -
25 10.01.2020 21:00 Vlastimil Koumar (8) Pavel Holcman (4) 1:2 (21:18, 15:21, 17:21) -
24 10.01.2020 20:30 Vlastimil Koumar (8) Karel Tvrdík (3) 0:2 (16:21, 14:21) -
23 10.01.2020 20:30 Jiří Wasserbauer (4) Pavel Holcman (2) 2:1 (19:21, 21:17, 21:9) -
22 10.01.2020 20:00 Karel Tvrdík (3) Pavel Holcman (2) 0:2 (10:21, 12:21) -
21 10.01.2020 20:00 Jiří Wasserbauer (5) Vlastimil Koumar (8) 2:0 (21:16, 21:11) -
20 29.12.2019 21:00 Jan Gryč (9) Jan Drápela (5) 0:2 (11:21, 10:21) -
19 29.12.2019 21:00 Peter Koščák (4) Pavel Holcman (2) 0:2 (11:21, 17:21) -
18 29.12.2019 21:00 Karel Tvrdík (6) Vlastimil Koumar (3) 2:1 (28:26, 15:21, 21:15) -
17 29.12.2019 20:30 Jan Drápela (5) Peter Koščák (4) 1:2 (21:11, 15:21, 19:21) -
15 29.11.2019 20:00 Jan Drápela (7) Vlastimil Koumar (3) 0:2 (19:21, 15:21) -
16 29.11.2019 20:00 Karel Tvrdík (9) Peter Koščák (4) 0:2 (15:21, 9:21) -
14 08.11.2019 22:00 Vlastimil Gregar (5) Karel Tvrdík (9) 2:0 (21:14, 21:15) -
13 08.11.2019 21:30 Karel Tvrdík (9) Jan Drápela (7) 0:2 (19:21, 14:21) -
12 08.11.2019 21:00 Vlastimil Koumar (3) Jan Drápela ml. (1) 0:2 (8:21, 10:21) -
11 08.11.2019 21:00 Vlastimil Gregar (10) Jan Gryč (5) 2:0 (21:7, 21:14) -
10 08.11.2019 21:00 Jiří Wasserbauer (2) Pavel Holcman (6) 0:2 (17:21, 20:22) -
9 08.11.2019 20:30 Jan Drápela (7) Jan Drápela ml. (1) 0:2 (17:21, 17:21) -
8 08.11.2019 20:30 Jan Gregar_Ja (8) Jiří Wasserbauer (2) 0:2 (15:21, 13:21) -
56 08.11.2019 20:00 Karel Tvrdík (9) Peter Koščák (4) 0:2 (18:21, 10:21) -
6 08.11.2019 20:00 Jan Drápela ml. (6) Pavel Holcman (1) 2:0 (21:19, 21:11) -
5 08.11.2019 19:30 Peter Koščák (4) Jiří Wasserbauer (2) 1:2 (10:21, 23:21, 17:21) -
4 08.11.2019 19:30 Jan Gregar_Ja (8) Pavel Holcman (1) 1:2 (17:21, 21:19, 8:21) -
3 08.11.2019 19:30 Jan Drápela (7) Vlastimil Koumar (3) 0:2 (14:21, 20:22) -
2 08.11.2019 19:00 Peter Koščák Jan Gryč 2:0 (21:14, 21:13) -
1 08.11.2019 19:00 Karel Tvrdík Jan Drápela ml. 0:2 (21:23, 15:21) -

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Registrace

Zapomenuté heslo

Rezervace hřiště

Partneři PABL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2020 Ing. Vítězslav Holub | Administrace