Pávov Open opanoval Tomáš Svítil

Prvního ročníku turnaje PÁVOV OPEN se zůčastnilo 14 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin. V základní skupině A byl suveréní vítěz Zdeněk UXA, který nenašel přemožitele a s počtem 12bodů vyhrál skupinu. Skupinu B vyhrál Tomáš Svítil se ziskem 10 bodů. Dále šli 4 nejlepší hráči z každé skupiny do finálového pavouka, kde se hrálo vyřazovacím způsobem na jeden set. Na třetím místě se umístil Zdeněk Uxa, druhý byl Jindřich Němec, který se dostal do finále po skvělém obratu v semifinále, kdy dokázal otočit zápas se Zdeňkem Uxou z 0:5, 15:40 a nakonec zvítězit 7:5. Vítězem turnaje se stal po výborných výkonech Tomáš Svítil.