Ing. Vítězslav Holub | 9. února 2018

Archiv

Vydařená sportovní akce

Koncem ledna se konal již 12. ročník tradičního tenisového turnaje POHODA CUP 2018, na kterém se organizačně spolupodílela i Jihlavská unie sportu. Do otevřeného turnaje ve čtyřhrách se přihlásilo 19 dvojic. Na kurtech svedlo lité boje nakonec 17 dvojic, neboť pro zranění musely dvě dvojice odstoupit. Dopolední část byla sehrána v pěti skupinách a odpolední ve čtyřech s rozdělením na finálovou a útěchovou skupinu. Turnaj byl velmi kvalitně obsazený a třešnickou na dortu byl start Wimbledonského vítěze z roku 2001, který odehrál všechna utkání s handicapem, neboť musel hrát pouze levou rukou. Do finále se dostaly dvojice Ondřej Vítek, Bernardo van Gelder a Novák Aleš, Novák Daniel. Šťastnější se nakonec stala dvojice Novák Aleš, Novák Daniel, která po velkém boji nakonec zvítězila. Turnaj se uskutečnil ve výborné atmosféře a účastníci si užili báječného tenisu.

Partnerské odkazy

Partneři

19.04.2024
Hokejová horečka stoupá. Češi se třesou na květnové mistrovství světa v Praze a Ostravě. Světový šampionát se vrací do srdce Evropy po devíti letech…