Ing. Vítězslav Holub | 20. března 2015

Archiv

David Lupač - Nejlepší sportovec Jihlavska 2014

Absolutní mistr světa v kategorii juniorů nad 120 kg

Držitel 3 světových rekordů

Mistr Evropy v kategorii juniorů nad 120 kg

 

to je vizitka vítěze ankety o Nejlepšího sportovce Jihlavska

 

DAVIDA LUPAČE.

 

Tento silák jihlavského klubu Powerlifting jednoznačně zvítězil v anketě, která je každoročně vyhlašována Jihlavskou unií sportu. Na slovanostním galavečeru, který Jihlavská unie sportu spolupořádala společně se statutáním městem Jihlava, Jihlavskými listy a Domem dětí a mládeže, přebral vítěz ocenění z rukou předsedy Jihlavské unie sportu Vítězslava Holuba. Na dalších místěch skončili Vladimír Srb a Tereza Čechová.

 

Novinkou ve vyhlašování byla anketa amatérských sportovců ve sportech, které Jihlavská unie sportu organizuje - lední hokej, tenis a badminton. Za lední hokej převzal cenu kapitán vítězného týmu Blizzard - Kamil Labuta, v tenise se vítězem stal Michal Pešout a v badmintonu Daniel Hercig.

Celým slavnostním večerm provázel přítomné ve vyprodaném sále moderátor Vlastimi Korec. V rámci galavečera také vystoupila taneční skupina Street Busters a Hotch Potch, o hudební vystoupení se postarala Markéta Konvičková a o krásný sportovní zážitek se s diváky podělil Dominik Nekolný ve svém BMX show. Večer provázela příjemná, uvolněná atmosféra, kterou si všichni sportovci užili. No a na závěr patří velká gratulace vítězům.

Partnerské odkazy

Partneři

29.09.2023
První říjnový den přivítají fotbalisté Velkého Meziříčí nedalekou Velkou Bíteš, do Ždírce pro změnu dorazí Havlíčkův Brod.
28.09.2023
Vložené 5. kolo měla ve středu a čtvrtek na programu mužská házenkářská extraliga. Hráči Sokola Nové Veselí ve čtvrtek podlehli Lovosicím na jejich…