Ing. Vítězslav Holub | 8. března 2016

Archiv

Diskusní setkání jihlavských spolků

Město Jihlava a divadlo DIOD uspořádalo dne 7.3.2016 další vydání z cyklu  "Otevřená večeře". Tentokrát s podtitulem: Jak na granty? Byly promítnuty prezentace vedoucího odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Ing. Ladislava Seidla, MBA na téma grantové okruhy Kraje Vysočina v roce 2016 a prezentace vedoucího odboru školství, kultury a tělovýchovy Mgr. Tomáše Koukala na téma grantové programy a systém podpory spolků Magistrátu města Jihlavy. Jednalo se o neformální setkání, jež mělo za cíl vytvoření prostoru pro setkávání neziskového sektoru

Partnerské odkazy

Partneři

26.06.2026
Cesta české delegace na červencový summit Severoatlantické aliance v Turecku prohlubuje spor mezi Hradem a Strakovou akademií. Po rozhodnutí…
26.06.2026
Na Znojemské ulici v Jihlavě bouralo nákladní auto s osobním. Nehoda se stala ve čtvrtek 25. června ve směru do centra. Pětačtyřicetiletá řidička…