1.zápas play-off HAS Jihlava - HC Kokodáci

HAS Jihlava : HC Kokodáci   3 : 7 (2:3, 0:1, 1:3)

Branky:   2x Lukáš Havel, 1x Marian Havel

Sestava: Máca,

Okáč, Anderle , L.Havel , M.Havel , Horák, Homolka, Vantuch, Svoboda, Polák, Zigmund, , Šerý, Smetana, Štěrban, Němec.

Zápas se soupeřem, který na play-off silně posílil sestavu, jsme začali dobře a ujali se vedení 0:1 po brance Lukáše Havla a přihrávce Honzy Němce. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb a soupeř rychle otočil skóre ve svůj prospěch na 1:2. Před koncem třetiny sice po přihrávce Davida Horáka srovnal Marian Havel na 2:2, ale soupeř okamžitě změnil stav na 2:3. Ve druhé třetině jsme se snažili o změnu stavu, ale nedařilo se nám proměňovat šance a když před koncem třetiny soupeř zvýšil na 2:4, bylo třeba něco změnit. Začali jsme hrát na dva útoky a soupeře svírali v jeho pásmu. Povedlo se nám skórovat, ale rozhodčí Jeletz nepochopitelně gól neuznal (prý ho neviděl), kluci přestali hrát a soupeř z protiútoku zvýšil na 2:5. To byla rozhodující fáze zápasu, kluci těžko nesli křivdu a dostali ještě dva góly. Před koncem třetiny, po přihrávce Mariana Havla, dal konečnou podobu výsledku Lukáš Havel na 3:7.

Soupeř nás dost zaskočil, ale o výsledku zápasu asi rozhodlo neuznání gólu, když místo 3:4, byl stav 2:5. No máme před sebou odvetu, nic není ztraceno a tak vše je v našich rukou.