HAS Jihlava  : HC Amatero Luka nad Jihlavou  8 : 7 (2:3, 3:3, 3:1)

Branky:   3x Havel L., 2x Kotlík,  1x Horák, Vantuch a Ujčík V.

Sestava: Pokorný,

Vantuch, Havel L., Kotlík, Havel M., Anderle, Horák,  Sapík D., Smetana, Němec, Šerý, Zigmund, Svoboda, Ujčík V.

K zápasu jsme se sešli v dobré sestavě a očekával se hladký průběh bez komplikací. Brzy jsme brankou Ujčíka vedli 1:0. Soupeř sice srovnal, ale Havel L. nám opět vrátil vedení 2:1. Opět jsme se ale nevyvarovali chyb a soupeř toho dokonale během jedné minuty využil na otočení skóre ve svůj prospěch na stav 2:3 po první třetině. I druhou třetinu jsme začali lépe a KotlíkVantuchem vrátili vedení na naší stranu 4:3. Naše neproduktivní a hlavně nedůrazná hra však soupeři umožnila znovu otočit skóre na stav 4:5. Kotlík sice srovnal, ale zase nedůraz a po druhé třetině jsme prohrávali 5:6. Ve třetí třetině se po drobné změně v sestavě kluci konečně správně neštvali a zápas třemi góly otočili v náš prospěch. Nejdříve Lukáš Havel, pak David Horák a znovu Lukáš Havel, po krásných přihrávkách Viktora Ujčíka tento „bláznivý“ zápas rozhodli. Pár vteřin před koncem rozhodčí neodpískal zakázané uvolnění a soupeř ještě upravil skóre na konečných 8:7.

Říká se, že rozhodující je výsledek. Ale tentokrát to z naší strany nebyl dobrý zápas. Kluci se dlouho nemohli přes výborně chytajícího brankáře soupeře prosadit, zbytečně moc to v útočném pásmu překombinovávali a nedůrazu v naší obranné činnosti šikovný soupeř dokázal využít. Ale body jsou doma a to je důležité.