HC Kokodáci : HAS Jihlava :  1 : 7 (0:4, 1:1, 0:2)  0:2 na SN

Branky:   2x Lukáš Havel, Marian Havel a Anderle, 1x Okáč

Sestava: Máca,

Okáč, Anderle , L.Havel , M.Havel , Horák, Homolka, Vantuch, Svoboda, Polák, Zigmund,  Smetana, Štěrban.

Že je hokej nádherná hra s nepředvídatelným výsledkem, dokázali kluci v odvetě play-off. V kabině před zápasem byli neskutečně nabuzení a chtěli výpadek z prvního zápasu dokonale odčinit a postoupit do finále. Do zápasu vlítli jako uragán a mezi třetí a sedmou minutou úvodního dějství čtyřikrát udeřili. Vše začal Marek Anderle po přihrávce nestárnoucího Vantucha, pak Lukáš Havel po přihrávce Anderleho, nekompromisně zavěsil kapitán Petr Okáč po přihrávce Anderleho a dílo Kokodácké zkázy dokončila rodinná souhra Lukáše a Mariana Havla. Stav 0:4 po první třetině byl skvělý. Soupeř však měl také několik slibných šancí, ale Jirka Máca v bráně čaroval a držel čisté konto. Ve druhé třetině soupeř nejdříve snížil, ale po přihrávce Horáka nám Marian Havel znovu vrátil čtyřbrankové vedení 1:5. Důležité bylo, že jsme přestáli pět našich vyloučení bez inkasování branky a to soupeře hodně deptalo. Ve třetí třetině jsme i přes komplikace s různými zraněními drželi svojí hru a skóre jsme ještě Anderlem, po přihrávce Lukáše Havla a nakonec Marianem Havlem, po přihrávce Okáče, navýšili na konečných 1:7.

Takže 1:1 na zápasy znamenalo, že o postupujícím do finále rozhodnou tři samostatné nájezdy.

Začal je soupeř, ale Jirka Máca pokus zlikvidoval. Jel Marian Havel a to co si dovolil, asi gólman dlouho nezapomene. Další nájezd soupeře Jirka Máca opět zlikvidoval a tak mazácky zakončený nájezd Lukáše Havla nás poslal do finále.

Zápas, který kluci odehráli se zařadí mezi ty, kdy o výsledku rozhodlo celé mužstvo a hlavně bojovné srdíčko. Všichni hráli na hranici svých sil a někteří i přes bolesti až za nimi. Takže veliká poklona a postup do finále je zasloužený!!!