HC Větrný Jeníkov : HAS Jihlava   3 : 9 (0:2, 1:3, 2:4)

Branky:   2x Lukáš Havel, Anderle, Horák a Kotlík, 1x Polák

Sestava: Máca,

Okáč, Kotlík, L.Havel , M.Havel , Anderle, Horák, Vantuch, Polák, Zigmund, D.Sapík, Polák, Šerý, Smetana.

Do zápasu, ve kterém jsme chtěli soupeři (za kterého hraje několik našich bývalých hráčů) oplatit porážku z prvního kola, jsem se sešli v plné sestavě. Vzhledem k tomu, že se nedostavili rozhodčí, musel zaskočit Kuba Svoboda a zvládal to z přehledem. Začali jsme sice trochu vlažně, ale brzy jsme šli gólem Horáka, po přihrávce Mariana Havla, do vedení 0:1. Dál jsme dobývali soupeřovu branku, zvonili tyčky jak na orloji, ale až před koncem třetiny, po přihrávce M.Havla, zvýšil na 0:2 Anderle. Ve druhé třetině nejdříve soupeř snížil na 1:2, ale pak už se konečně střelecká potence na naše hokejky vrátila a padalo nám to tam. Nejdříve skóroval Anderle, pak Jarda Polák, po ideální přihrávce Vantucha, vymetl pavouky v šibenici soupeřovi brány a nakonec Kotlík upravili stav po první třetině na 1:5. I třetí třetinu jsme rozehráli dobře a L.Havel a po něm Horák zvýšili náš náskok na 1:7. Soupeř sice snížil na 2:7, ale dravý Dan Kotlík se prosadil beckendem na 2:8. Poslední slovo měl Jeníkovský Dan Hodek, když nejdříve snížil na 3:8 a v samém závěru si střelu Lukáše Havla srazil do vlastní brány na konečných 3:9.

Kluci se dlouho nemohli dostat do zápasu, hráli hodně vlažně, nepadalo nám to tam, ale nakonec se začali prosazovat a zaslouženě jsme vyhráli. Jirka Máca v bráně neměl sice moc práce, ale opět nás v rozhodujících okamžicích podržel.

Kuba Svoboda se ujímá vlády nad zápasem, no a není ten náš kapitán nějakej malej?