Lukáš Havlíček | 3. září 2010

Archiv

Ing. Holub jednal s předsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR o sportu

Ředitel RS ČSTV Jihlava využil oficiální návštěvy předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR paní Miroslavy Němcové na Vysočině ke schůzce, jejímž hlavním tématem byla diskuse o sportu. Jednalo se především o informativní schůzku, ve které zástupce RS ČSTV Jihlava ing. Holub informoval paní předsedkyni o systému financování sportu. Informoval také o krácení letošní finanční podpory sportovních střešních organizací ze strany Ministerstva financí ČR o 10%. Diskutovali také o situaci, která by nastala, kdyby dotace "Podpora zastřešujících občanských sdružení působících v oblasti českého sportu a tělovýchovy" byla vyškrtnuta ze státního rozpočtu pro rok 2011. Paní předsedkyně prezentované informace vzala na vědomí s tím, že o dalším aktuálním vývoji této problematiky bude ještě diskutovat s předsedou ČSTV panem Kořanem v nejbližším možném termínu.

Partnerské odkazy

Partneři

24.06.2024
Sotva pár dnů po skončení soutěžního ročníku 2023/2024 se fotbalové kluby v moravskoslezské divizi D dozvěděly jízdní řád pro nadcházející sezonu.
24.06.2024
Každé vrcholné klání nejlepších fotbalistů dané doby přináší nové trendy do nejpopulárnějšího sportu světa. Ani letošní mistrovství Evropy není v…