Lukáš Havlíček | 3. září 2010

Archiv

Ing. Holub jednal s předsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR o sportu

Ředitel RS ČSTV Jihlava využil oficiální návštěvy předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR paní Miroslavy Němcové na Vysočině ke schůzce, jejímž hlavním tématem byla diskuse o sportu. Jednalo se především o informativní schůzku, ve které zástupce RS ČSTV Jihlava ing. Holub informoval paní předsedkyni o systému financování sportu. Informoval také o krácení letošní finanční podpory sportovních střešních organizací ze strany Ministerstva financí ČR o 10%. Diskutovali také o situaci, která by nastala, kdyby dotace "Podpora zastřešujících občanských sdružení působících v oblasti českého sportu a tělovýchovy" byla vyškrtnuta ze státního rozpočtu pro rok 2011. Paní předsedkyně prezentované informace vzala na vědomí s tím, že o dalším aktuálním vývoji této problematiky bude ještě diskutovat s předsedou ČSTV panem Kořanem v nejbližším možném termínu.

Partnerské odkazy

Partneři

29.09.2023
První říjnový den přivítají fotbalisté Velkého Meziříčí nedalekou Velkou Bíteš, do Ždírce pro změnu dorazí Havlíčkův Brod.
28.09.2023
Vložené 5. kolo měla ve středu a čtvrtek na programu mužská házenkářská extraliga. Hráči Sokola Nové Veselí ve čtvrtek podlehli Lovosicím na jejich…