Lukáš Havlíček | 24. září 2010

Archiv

Prezentace "neprofesionálního" sportu ve městě Jihlava

Odbor školství, kultury a tělovýchovy magistrátu města Jihlavy ve spolupráci se Sdružením sportovních organizací města Jihlavy zorganizoval pro radní, zastupitele, členy Komise pro sport, tělovýchovu a volný čas Rady města Jihlavy a zástupce médií prezentaci neprofesionálního sportu ve městě Jihlava. Při dvouhodinové prezentaci představitelé velkých sportovních organizací prezentovali své sportovní kluby, aktivity, které organizují a představili sportovní infrastrukturu ve městě Jihlava. Prezentaci zahájil primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal. Program moderoval zástupce jihlavského plaveckého klubu AXIS Petr Ryška. V závěru prezentace byl prostor i pro diskusi nejen ze strany zastupitelů, ale především ze strany médií.

Zahájení prezentace provedl primátor města Jihlava Jaroslav Vymazal

Zahájení prezentace provedl primátor města Jihlava Jaroslav Vymazal

Petr Ryška - moderátor prezentace

Petr Ryška - moderátor prezentace

Ukázka prezentace

Ukázka prezentace

Partnerské odkazy

Partneři

29.09.2023
První říjnový den přivítají fotbalisté Velkého Meziříčí nedalekou Velkou Bíteš, do Ždírce pro změnu dorazí Havlíčkův Brod.
28.09.2023
Vložené 5. kolo měla ve středu a čtvrtek na programu mužská házenkářská extraliga. Hráči Sokola Nové Veselí ve čtvrtek podlehli Lovosicím na jejich…