Ing. Vítězslav Holub | 22. října 2014

Informace pro TJ

Projekt Sportuj s námi 2015

Česká unie sportu připravuje další ročník projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI. Do projektu by mohlo být pro rok 2015 zapojeno i více jak dvojnásobek akcí. Záviset to bude na rozsahu podpory stávajících i nových partnerů projektu a také na kvalitě akcí zařazených do projektu. 

Základní podmínky pro zařazení akce do kalendáře projektu se nemění, ale vzhledem ke zkušenostem z ročníku 2014 i předpokládanému navýšení zájmu o zařazení do projektu jsou v některých ohledech zpřesněny. Nastaveny jsou takto:

Návrhy na zařazení akcí do projektu ČUS Sportuj s námi provede každý zájemce sám, prostřednictvím on-line formuláře:

https://docs.google.com/forms/d/1E-4PtJENTdtE7I7uhZMPdJGXZg79Plgp6OUPNMM3gos/viewform,

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK AKCÍ DO PROJEKTU PRO ROK 2015 JE 15. 11. 2014 !

Po uzávěrce přihlášek bude provedena s pomocí okresních servisních center sportu kontrola údajů a parametrů přihlášených akcí. Poté bude proveden finální výběr akcí a jejich rozdělení do skupin.

Přihlašovací on-line formulář je připraven pro 3 různé varianty přihlášení akce:

přihlášení akce, která byla zařazena v projektu v roce 2014. Od organizátorů těchto akcí, pokud vyplňovali údaje „Vyhodnocení akce“, jsou data k dispozici. Tito pořadatelé tak ve formuláři pouze potvrdí svůj zájem o zařazení akce pro rok 2015 a nahlásí termín konání pro rok 2015.

Organizátoři akcí, které mají alespoň roční historii ale v roce 2014 nebyly zařazeny v projektu, vyplní ve formuláři údaje podle skutečnosti roku 2014 nebo 2013.

Organizátoři zcela nově připravovaných akcí detailně popíší záměr a způsob realizace, aby bylo možné posoudit její proveditelnost a vhodnost zařazení do projektu.

Předpokládáme, že finanční podpora akcí zařazených do projektu se bude v roce 2015 pohybovat zpravidla od 5 do 20 tis. Kč. Akce většího významu, která bude vybrána k propagaci partnerů projektu obdrží podporu vyšší.

Partnerské odkazy

Partneři

29.09.2023
První říjnový den přivítají fotbalisté Velkého Meziříčí nedalekou Velkou Bíteš, do Ždírce pro změnu dorazí Havlíčkův Brod.
28.09.2023
Vložené 5. kolo měla ve středu a čtvrtek na programu mužská házenkářská extraliga. Hráči Sokola Nové Veselí ve čtvrtek podlehli Lovosicím na jejich…