Ing. Vítězslav Holub | 23. dubna 2015

Archiv

Setkání spolků a neziskových organizací

Čtvrteční odpoledne bylo věnováno diskusi spolků a neziskových organizací s vedením města Jihlava o jejich činnosti. Přítomen byl primátor města pan Chloupek, náměstci Jaroslav Vymazal a Jaromír Kalina a Milan Kolář, který celou akci uváděl a moderoval. Jihlavskou unii sportu zastupoval její předseda Vítězslav Holub. V rámci svého krátké vystoupení seznámil přítomné s činností Jihlavské unie sportu a to jak směrem k poskytování služeb dobrovolným funkcionářům tělovýchovných jednot a sportonvích klubů, tak směrem k širové sportovní veřejnosti organizováním amatérských sportovních soutěží.

Konkrétním výstupem tohoto setkání je připravovaná spolupráce a dohoda mezi Jihlavskou unií sportu a místní organizací Svazu důchodců Jihlava na realizaci projektu Sportovní den seniorů, který by se mohl uskutečnít v podzimních měsících tohoto roku.

 

Partnerské odkazy

Partneři

24.06.2024
Sotva pár dnů po skončení soutěžního ročníku 2023/2024 se fotbalové kluby v moravskoslezské divizi D dozvěděly jízdní řád pro nadcházející sezonu.
24.06.2024
Každé vrcholné klání nejlepších fotbalistů dané doby přináší nové trendy do nejpopulárnějšího sportu světa. Ani letošní mistrovství Evropy není v…