Ing. Vítězslav Holub | 23. dubna 2015

Archiv

Setkání spolků a neziskových organizací

Čtvrteční odpoledne bylo věnováno diskusi spolků a neziskových organizací s vedením města Jihlava o jejich činnosti. Přítomen byl primátor města pan Chloupek, náměstci Jaroslav Vymazal a Jaromír Kalina a Milan Kolář, který celou akci uváděl a moderoval. Jihlavskou unii sportu zastupoval její předseda Vítězslav Holub. V rámci svého krátké vystoupení seznámil přítomné s činností Jihlavské unie sportu a to jak směrem k poskytování služeb dobrovolným funkcionářům tělovýchovných jednot a sportonvích klubů, tak směrem k širové sportovní veřejnosti organizováním amatérských sportovních soutěží.

Konkrétním výstupem tohoto setkání je připravovaná spolupráce a dohoda mezi Jihlavskou unií sportu a místní organizací Svazu důchodců Jihlava na realizaci projektu Sportovní den seniorů, který by se mohl uskutečnít v podzimních měsících tohoto roku.

 

Partnerské odkazy

Partneři

29.09.2023
První říjnový den přivítají fotbalisté Velkého Meziříčí nedalekou Velkou Bíteš, do Ždírce pro změnu dorazí Havlíčkův Brod.
28.09.2023
Vložené 5. kolo měla ve středu a čtvrtek na programu mužská házenkářská extraliga. Hráči Sokola Nové Veselí ve čtvrtek podlehli Lovosicím na jejich…