"Pávovský singl" ovládl Milan Dočekal!

21 amatérských hráčů změřilo v sobotu 23.5.2015 síly v našem tenisovém areálu a bylo se na co dívat...

3 skupiny po 5 hráčích a jedna po 6, ve kterých každý hráč absolvoval 4-5 zkrácených setů, spravedlivě rozdělily startovní pole směrem k osmifinále. Čtyři nejlepší z každé skupiny postoupili do finálového pavouka. Jedinou ženou v turnaji byla Alena Kottová, která po výborných výkonech postoupila z třetího místa ze skupiny a pomyslnou stopku ji tak vystavil až v osmifinále Pavel Hejkal. Velkým favoritem turnaje byl Lukáš Havlíček, který ale nezvládl čtvrtfinále, kde ho porazil 7:6, nakonec čtvrtý, Jindřich Něměc. Nejvíce se však na Rivieře dařilo Milanu Dočekalovi, který v sobotním podvečerním finále porazil Pavla Hejkala 6:2.

Výsledky: PÁVOVSKÝ SINGL

vítěz turnaje: Milan Dočekal
2.místo: Pavel Hejkal
3.místo: Tomáš Svítil

Vítězům samozřejmě gratulujeme, ostatním borcům děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na další turnaje.