Číslo | Kolo | Datum zápasu | Domácí | Hosté | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
90 | 13 | 09.03.2024 18:30 | Black Rockets | HC Bulls Dobronín | 2:6 (0:1, 2:2, 0:3) |
91 | 13 | 08.03.2024 20:30 | HC Nížkov | BEARS | 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) |
89 | 13 | 02.03.2024 21:00 | HC Blizzard | HC Amatero | 9:7 (4:1, 3:1, 2:5) |
88 | 13 | 01.03.2024 20:15 | TJ Sokol Puklice | FRESH LINK | 2:14 (1:3, 1:5, 0:6) |
86 | 13 | 28.02.2024 20:45 | HC TJ Růžená | Mokov | 4:5 (2:4, 0:0, 2:1) |
85 | 13 | 24.02.2024 18:45 | HC Číchov | HC Warriors | 9:2 (4:2, 2:0, 3:0) |
87 | 13 | 24.02.2024 17:00 | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | HC Sharks Zhoř | 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) |
84 | 12 | 21.02.2024 20:45 | Mokov | HC Číchov | 4:10 (1:4, 1:3, 2:3) |
79 | 12 | 18.02.2024 20:45 | BEARS | Black Rockets | 6:1 (1:0, 4:0, 1:1) |
83 | 12 | 14.02.2024 20:15 | HC Sharks Zhoř | HC TJ Růžená | 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) |
82 | 12 | 11.02.2024 15:30 | FRESH LINK | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) |
78 | 12 | 10.02.2024 15:30 | HC Warriors | HC Nížkov | 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) |
72 | 11 | 09.02.2024 20:15 | HC Číchov | HC Sharks Zhoř | 1:7 (0:1, 0:4, 1:2) |
81 | 12 | 04.02.2024 20:30 | HC Amatero | TJ Sokol Puklice | 13:5 (5:3, 4:1, 4:1) |
80 | 12 | 03.02.2024 18:45 | HC Bulls Dobronín | HC Blizzard | 12:3 (2:0, 4:2, 6:1) |
77 | 11 | 02.02.2024 20:45 | Black Rockets | HC Nížkov | 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) |
76 | 11 | 31.01.2024 21:00 | HC Blizzard | BEARS | 5:12 (1:5, 3:3, 1:4) |
74 | 11 | 28.01.2024 18:30 | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | HC Amatero | 3:11 (2:1, 0:6, 1:4) |
75 | 11 | 27.01.2024 19:00 | TJ Sokol Puklice | HC Bulls Dobronín | 2:5 (1:1, 0:1, 1:3) |
71 | 11 | 27.01.2024 15:45 | Mokov | HC Warriors | 11:1 (6:0, 2:0, 3:1) |
73 | 11 | 26.01.2024 20:45 | HC TJ Růžená | FRESH LINK | 0:6 (0:1, 0:2, 0:3) |
70 | 10 | 24.01.2024 20:45 | HC Sharks Zhoř | Mokov | 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) |
69 | 10 | 20.01.2024 20:15 | FRESH LINK | HC Číchov | 5:11 (2:5, 1:2, 2:4) |
64 | 10 | 20.01.2024 16:45 | HC Warriors | Black Rockets | 2:10 (1:2, 1:3, 0:5) |
68 | 10 | 19.01.2024 20:30 | HC Amatero | HC TJ Růžená | 7:5 (1:1, 3:2, 3:2) |
67 | 10 | 17.01.2024 21:00 | HC Bulls Dobronín | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | 6:10 (2:4, 1:4, 3:2) |
65 | 10 | 14.01.2024 20:30 | HC Nížkov | HC Blizzard | 7:4 (3:1, 4:2, 0:1) |
66 | 10 | 13.01.2024 20:45 | BEARS | TJ Sokol Puklice | 10:5 (4:2, 4:3, 2:0) |
63 | 9 | 12.01.2024 20:00 | HC Blizzard | Black Rockets | 4:6 (3:3, 0:2, 1:1) |
62 | 9 | 10.01.2024 20:45 | TJ Sokol Puklice | HC Nížkov | 9:6 (5:1, 2:2, 2:3) |
61 | 9 | 07.01.2024 20:15 | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | BEARS | 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) |
60 | 9 | 06.01.2024 20:45 | HC TJ Růžená | HC Bulls Dobronín | 5:0 kon. |
58 | 9 | 05.01.2024 20:30 | Mokov | FRESH LINK | 3:7 (0:2, 2:3, 1:2) |
57 | 9 | 03.01.2024 20:45 | HC Sharks Zhoř | HC Warriors | 6:3 (3:2, 2:1, 1:0) |
59 | 9 | 29.12.2023 20:45 | HC Číchov | HC Amatero | 7:6 (3:4, 1:1, 3:1) |
56 | 8 | 27.12.2023 20:15 | FRESH LINK | HC Sharks Zhoř | 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) |
54 | 8 | 23.12.2023 16:15 | HC Bulls Dobronín | HC Číchov | 1:9 (1:3, 0:2, 0:4) |
55 | 8 | 20.12.2023 20:45 | HC Amatero | Mokov | 9:3 (2:0, 2:2, 5:1) |
52 | 8 | 15.12.2023 20:30 | HC Nížkov | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | 0:15 (0:4, 0:5, 0:6) |
51 | 8 | 13.12.2023 20:45 | Black Rockets | TJ Sokol Puklice | 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) |
53 | 0 | 10.12.2023 20:15 | BEARS | HC TJ Růžená | 4:6 (0:2, 1:4, 3:0) |
50 | 0 | 08.12.2023 20:45 | HC Warriors | HC Blizzard | 4:7 (1:2, 2:4, 1:1) |
48 | 7 | 03.12.2023 19:30 | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | Black Rockets | 7:6 (3:1, 2:1, 2:4) |
49 | 7 | 03.12.2023 16:30 | TJ Sokol Puklice | HC Blizzard | 1:7 (1:1, 0:2, 0:4) |
47 | 7 | 03.12.2023 13:00 | HC TJ Růžená | HC Nížkov | 7:2 (1:0, 0:2, 6:0) |
46 | 7 | 02.12.2023 21:00 | HC Číchov | BEARS | 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) |
43 | 7 | 01.12.2023 21:15 | FRESH LINK | HC Warriors | 4:6 (0:1, 2:0, 2:5) |
44 | 7 | 29.11.2023 20:45 | HC Sharks Zhoř | HC Amatero | 4:8 (2:3, 1:3, 1:2) |
45 | 7 | 24.11.2023 21:15 | Mokov | HC Bulls Dobronín | 7:4 (4:2, 2:1, 1:1) |
42 | 6 | 22.11.2023 20:45 | HC Amatero | FRESH LINK | 3:6 (1:4, 1:1, 1:1) |
41 | 6 | 19.11.2023 20:15 | HC Bulls Dobronín | HC Sharks Zhoř | 4:8 (1:2, 2:3, 1:3) |
40 | 6 | 19.11.2023 13:45 | BEARS | Mokov | 6:5 (3:2, 1:1, 2:2) |
39 | 6 | 18.11.2023 20:15 | HC Nížkov | HC Číchov | 2:8 (0:3, 1:1, 1:4) |
38 | 6 | 18.11.2023 16:45 | Black Rockets | HC TJ Růžená | 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) |
36 | 6 | 17.11.2023 21:15 | HC Warriors | TJ Sokol Puklice | 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) |
37 | 6 | 15.11.2023 20:45 | HC Blizzard | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | 13:7 (4:4, 4:2, 5:1) |
29 | 5 | 12.11.2023 20:30 | HC Amatero | HC Warriors | 13:0 (4:0, 5:0, 4:0) |
35 | 5 | 12.11.2023 15:15 | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | TJ Sokol Puklice | 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) |
34 | 5 | 12.11.2023 13:30 | HC TJ Růžená | HC Blizzard | 7:4 (2:0, 4:1, 1:3) |
30 | 5 | 10.11.2023 21:15 | FRESH LINK | HC Bulls Dobronín | 11:3 (3:1, 5:0, 3:2) |
31 | 5 | 08.11.2023 20:45 | HC Sharks Zhoř | BEARS | 7:1 (5:0, 0:1, 2:0) |
33 | 5 | 05.11.2023 20:30 | HC Číchov | Black Rockets | 7:5 (2:2, 2:2, 3:1) |
32 | 5 | 05.11.2023 15:15 | Mokov | HC Nížkov | 10:1 (1:0, 6:1, 3:0) |
28 | 4 | 05.11.2023 13:30 | HC Bulls Dobronín | HC Amatero | 1:18 (0:9, 1:4, 0:5) |
27 | 4 | 03.11.2023 21:15 | BEARS | FRESH LINK | 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) |
26 | 4 | 01.11.2023 20:45 | HC Nížkov | HC Sharks Zhoř | 2:13 (1:6, 1:4, 0:3) |
25 | 4 | 29.10.2023 19:45 | Black Rockets | Mokov | 5:6 s.n. (2:4, 2:1, 1:0) |
23 | 4 | 28.10.2023 18:15 | TJ Sokol Puklice | HC TJ Růžená | 3:10 (1:6, 1:3, 1:1) |
22 | 4 | 25.10.2023 20:45 | HC Warriors | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | 5:3 (1:0, 3:1, 1:2) |
24 | 4 | 22.10.2023 19:45 | HC Blizzard | HC Číchov | 3:5 (2:1, 0:2, 1:2) |
21 | 3 | 21.10.2023 21:15 | HC TJ Růžená | HC SLAVOJ BEZDĚKOV | 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) |
20 | 3 | 20.10.2023 21:15 | HC Číchov | TJ Sokol Puklice | 8:3 (0:1, 6:2, 2:0) |
15 | 3 | 18.10.2023 20:45 | HC Bulls Dobronín | HC Warriors | 6:2 (1:1, 1:1, 4:0) |
19 | 3 | 15.10.2023 20:30 | Mokov | HC Blizzard | 13:2 (5:0, 3:1, 5:1) |
18 | 3 | 13.10.2023 21:15 | HC Sharks Zhoř | Black Rockets | 12:0 (4:0, 5:0, 3:0) |
Konečná tabulka ZČ
P | Tým | Z | S | B |
---|---|---|---|---|
1. | Číchov | 13 | 101:50 | 36 |
2. | Zhoř | 13 | 82:35 | 31 |
3. | Fresh-link | 13 | 92:41 | 30 |
4. | Amatero | 13 | 116:51 | 27 |
5. | Růžená | 13 | 61:49 | 24 |
6. | BEARS | 13 | 70:51 | 24 |
7. | Mokov | 13 | 85:58 | 23 |
8. | Dobronín | 13 | 58:80 | 18 |
9. | Blizzard | 13 | 69:97 | 14 |
10. | Puklice | 13 | 40:89 | 12 |
11. | Rockets | 13 | 43:71 | 10 |
12. | SLAVOJ | 13 | 65:84 | 9 |
13. | Nížkov | 13 | 34:102 | 9 |
14. | Warriors | 13 | 30:88 | 6 |
Sezona byla ukončena.
Přihlášení
Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace