www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Jihlavská amatérská hokejová liga

Jihlavská hokejová liga je určena pro všechny příznivce ledního hokeje. Do soutěže se mohou přihlásit týmy, které si chtějí zahrát amatérský hokej. Cílem je, aby všechny týmy našly přiměřené soupeře a mohly tak vyplnit svůj volný čas krásnou sportovní aktivitou.

Dle počtu přihlášených týmů do příslušné sezóny, budou nastaveny parametry herního systému soutěže.

Přihlášení nového týmu je možné učinit prostřednictvím přihlašovacího formuláře (viz odkaz Přihlášení). 

Přejeme všem zájemcům hezké sportovní zážitky.

Jihlavská unie sportu

 

Soutěžní ročník 2019 - 2020 byl rozhodnutím Organizátora soutěže ze dne 13.3.2020 s okamžitou platností ukončen.

 

 

Aktuální zápasy

20.09.2019 20:15

BESvs.BLI

12:0

Jan Mareček

20.09.2019 20:30

MOKvs.KOZ

7:3

Michal Suchý

22.09.2019 13:15

CIVvs.WAR

14:4

Jan Mareček

22.09.2019 16:00

BROvs.DOB

5:7

Tomáš Mareček

22.09.2019 19:45

FRLvs.ZHO

5:4

Jakub Jančí

22.09.2019 20:15

RUZvs.PUK

2:3

Libor Paur

24.09.2019 20:30

SLAvs.NIZ

6:2

Libor Paur

26.09.2019 20:15

WARvs.NIZ

0:11

Jakub Jančí

27.09.2019 19:30

CIVvs.BES

1:3

Tomáš Mareček

27.09.2019 20:30

BLIvs.MOK

1:8

Jan Mareček

29.09.2019 20:15

PUKvs.BRO

4:2

Michal Suchý

29.09.2019 20:15

ZHOvs.RUZ

6:2

Tomáš Mareček

30.09.2019 18:45

FRLvs.BLI

8:3

Libor Paur

30.09.2019 20:30

RUZvs.KOZ

9:1

Tomáš Mareček

04.10.2019 19:00

DOBvs.SLA

5:3

Libor Paur

04.10.2019 19:00

BESvs.WAR

13:1

Jakub Jančí

06.10.2019 20:15

BROvs.ZHO

5:4

Jakub Jančí

07.10.2019 20:15

KOZvs.FRL

0:13

Tomáš Mejzlík

11.10.2019 19:00

MOKvs.CIV

5:3

Tomáš Mareček

11.10.2019 19:00

SLAvs.PUK

2:3

Tomáš Mareček

13.10.2019 16:00

NIZvs.DOB

2:3

Jan Jeletz

13.10.2019 20:15

ZHOvs.SLA

4:7

Jakub Jančí

18.10.2019 19:00

BESvs.MOK

4:5 s.n.

Jan Mareček

18.10.2019 19:00

BLIvs.RUZ

4:8

Tomáš Mareček

19.10.2019 17:00

WARvs.DOB

3:13

Libor Paur

19.10.2019 20:15

PUKvs.ZHO

3:4 s.n.

Tomáš Mareček

19.10.2019 20:30

CIVvs.FRL

12:2

Jakub Jančí

20.10.2019 16:00

KOZvs.BRO

2:9

Libor Paur

25.10.2019 18:45

SLAvs.KOZ

8:1

Jakub Jančí

25.10.2019 20:15

NIZvs.ZHO

0:3

Michal Suchý

26.10.2019 17:00

RUZvs.CIV

4:6

Libor Paur

26.10.2019 20:15

MOKvs.WAR

7:3

Jakub Jančí

27.10.2019 15:00

DOBvs.PUK

9:5

Tomáš Mareček

27.10.2019 16:00

BROvs.BLI

9:4

Libor Paur

01.11.2019 20:15

KOZvs.NIZ

2:5

Jan Mareček

02.11.2019 14:00

WARvs.PUK

5:14

Libor Paur

02.11.2019 17:00

CIVvs.BRO

9:2

Libor Paur

02.11.2019 20:15

MOKvs.FRL

3:5

Jan Mareček

03.11.2019 20:15

ZHOvs.DOB

4:5 s.n.

Jakub Jančí

07.11.2019 20:15

KOZvs.BES

0:13

Jakub Jančí

08.11.2019 20:15

PUKvs.NIZ

4:7

Jakub Jančí

09.11.2019 17:00

FRLvs.DOB

9:5

Libor Paur

09.11.2019 20:15

BESvs.RUZ

5:2

Tomáš Mareček

10.11.2019 14:45

FRLvs.WAR

10:1

Libor Paur

10.11.2019 17:00

NIZvs.BLI

5:4

Libor Paur

11.11.2019 18:45

KOZvs.PUK

0:6

Libor Paur

15.11.2019 20:15

BLIvs.SLA

0:11

Tomáš Mareček

15.11.2019 20:15

BROvs.BES

0:9

Jakub Jančí

16.11.2019 14:45

RUZvs.MOK

6:5

Libor Paur

17.11.2019 20:15

WARvs.ZHO

1:8

Libor Paur

22.11.2019 20:15

BESvs.SLA

9:3

Jakub Jančí

23.11.2019 17:00

BLIvs.DOB

1:13

Libor Paur

23.11.2019 20:00

CIVvs.NIZ

9:5

Tomáš Mareček

23.11.2019 20:15

MOKvs.BRO

6:3

Jan Jeletz

24.11.2019 20:15

ZHOvs.KOZ

8:0

Jan Mareček

29.11.2019 20:15

NIZvs.BES

1:7

Libor Paur

30.11.2019 17:00

PUKvs.BLI

4:1

Tomáš Mareček

30.11.2019 19:00

FRLvs.RUZ

7:3

Tomáš Mareček

01.12.2019 16:00

SLAvs.CIV

4:3 s.n.

Tomáš Mareček

06.12.2019 20:15

RUZvs.WAR

10:3

Libor Paur

08.12.2019 10:30

SLAvs.MOK

6:1

Libor Paur

08.12.2019 11:45

DOBvs.CIV

0:5

Oliver Havelka

08.12.2019 14:45

BROvs.FRL

6:5

Oliver Havelka

08.12.2019 19:00

BLIvs.ZHO

2:7

Tomáš Mareček

13.12.2019 19:00

MOKvs.NIZ

8:1

Libor Paur

13.12.2019 20:15

FRLvs.SLA

12:2

Jan Mareček

15.12.2019 19:45

ZHOvs.CIV

4:5

Tomáš Mareček

27.12.2019 17:45

DOBvs.MOK

1:6

Libor Paur

27.12.2019 19:30

SLAvs.WAR

10:3

Libor Paur

28.12.2019 18:30

RUZvs.BRO

2:4

Jakub Jančí

29.12.2019 15:15

CIVvs.PUK

6:4

Jan Jeletz

29.12.2019 18:15

BESvs.ZHO

4:0

Jan Jeletz

29.12.2019 18:30

KOZvs.BLI

2:7

Tomáš Mareček

03.01.2020 20:15

BESvs.DOB

7:0

Tomáš Mareček

04.01.2020 16:45

WARvs.KOZ

2:6

Libor Paur

04.01.2020 19:00

NIZvs.FRL

4:12

Jakub Jančí

06.01.2020 18:45

BROvs.WAR

2:0

Jan Jeletz

09.01.2020 20:15

SLAvs.RUZ

4:3

Libor Paur

10.01.2020 20:15

MOKvs.PUK

5:4 s.n.

Tomáš Mareček

12.01.2020 13:30

CIVvs.KOZ

8:4

Libor Paur

12.01.2020 16:30

WARvs.BLI

5:4 s.n.

Tomáš Mareček

13.01.2020 18:45

FRLvs.BES

7:4

Libor Paur

16.01.2020 20:15

DOBvs.KOZ

11:1

Jan Jeletz

17.01.2020 20:15

ZHOvs.MOK

7:9

Libor Paur

18.01.2020 17:15

RUZvs.NIZ

7:8 s.n.

Michal Suchý

19.01.2020 16:00

BLIvs.CIV

3:6

Tomáš Mareček

19.01.2020 20:15

BROvs.SLA

1:4

Jakub Jančí

20.01.2020 18:45

PUKvs.BES

3:8

Jakub Jančí

24.01.2020 20:15

DOBvs.RUZ

8:3

Libor Paur

26.01.2020 14:45

NIZvs.BRO

4:5

Libor Paur

26.01.2020 17:15

PUKvs.FRL

2:9

Jan Jeletz

31.01.2020 20:15

RUZvs.WAR

8:3

Tomáš Mareček

02.02.2020 11:30

BLIvs.KOZ

5:3

Jan Mareček

02.02.2020 14:45

BROvs.NIZ

0:5 k.

Jakub Jančí

02.02.2020 15:15

PUKvs.ZHO

1:6

Jan Mareček

03.02.2020 18:45

KOZvs.RUZ

3:6

Libor Paur

08.02.2020 17:45

WARvs.BLI

2:6

Jakub Jančí

09.02.2020 16:45

ZHOvs.PUK

4:1

Jan Jeletz

09.02.2020 19:45

NIZvs.BRO

4:8

Jan Jeletz

10.02.2020 18:45

MOKvs.DOB

5:2

Tomáš Mareček

14.02.2020 18:30

CIVvs.SLA

5:2

Jan Mareček

16.02.2020 16:00

BESvs.NIZ

4:1

Jan Jeletz

16.02.2020 20:15

FRLvs.ZHO

4:2

Jan Jeletz

17.02.2020 18:45

RUZvs.BLI

10:4

Libor Paur

21.02.2020 19:45

SLAvs.CIV

6:7

Jakub Jančí

21.02.2020 20:15

WARvs.KOZ

7:1

Libor Paur

22.02.2020 16:00

DOBvs.MOK

4:3

Tomáš Mareček

22.02.2020 19:00

NIZvs.BES

4:13

Jan Mareček

23.02.2020 19:00

ZHOvs.FRL

3:8

Tomáš Mareček

28.02.2020 20:15

FRLvs.CIV

2:8

Jan Mareček

29.02.2020 20:15

MOKvs.DOB

5:4

Tomáš Mareček

kompletní rozpis zápasů

Aktuální články

13.03.2020 10:37 - Rozhodnutí Organizátora soutěže - 13.3.2020

Rozhodnutí Organizátora soutěže ohledně ukončení soutěžního ročníku 2019-2020.

13.02.2020 10:37 - Rozhodnutí Organizátora soutěže 12.2.2020

Rozhodnutí Organizátora soutěže ohledně podnětu HC Nížkov.

28.08.2019 17:42 - Nový partner JAHL pro sezónu 2019/2020 firma APER s.r.o.

Výrobce sportovních dresů a oblečení.

více článků

Aktuální diskuse

13.03.2020 10:27 - Petr Schwarz

Vláda ČR v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky,…

05.03.2020 11:33 - Petr Schwarz

Semifinále č.2 14.3. 2020 SOBOTA 15:30 Hala I. Fresh Link vs. Čichov Bude se hrát podle…

24.02.2020 13:30 - Petr Schwarz

Zdravím všechny. Vzhledem k odstávce pro jarní prázdniny, dále skrze zápas Dukly v sobotu 7.3. a…

více příspěvků

Play-off

Bears 0:0
Mokov
Číchov 8:2 1:0
Fresh-link

kompletní pavouk


Play-out

P Tým Z S B
1. Růžená 3 24:10 9
2. Blizzard 3 15:15 6
3. Warriors 3 12:15 3
4. Kozlov 3 7:18 0

kompletní tabulka


Konečná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Bears 13 98:23 34
2. Fresh-link 13 104:49 33
3. Číchov 13 87:44 31
4. Mokov 13 75:47 28
5. Dobronín 13 80:54 26
6. SLAVOJ 13 70:47 26
7. Rockets 13 53:60 21
8. Puklice 13 59:60 20
9. Zhoř 13 63:48 18
10. Nížkov 13 55:70 14
11. Růžená 13 61:64 13
12. Blizzard 13 34:98 4
13. Kozlov 13 22:106 3
14. Warriors 13 31:122 2

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2020 Ing. Vítězslav Holub | Administrace