www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton

Články

vyhledávání:

X

Krátká repotáž TV Heulos z utkání JAHL

Krátkou repotáž TV Heulos z utkání JAHL Mokov vs. Lomond možno zhlédnout zde: 

https://www.facebook.com/video.php?v=340957476092132&set=vb.274887566032457&type=2&theater

 

Datum poslední změny: 16. 12. 2014, 19:14:25 | Komentáře: 0

Fotografie z utkání Fresh-link vs. Puklice

Datum poslední změny: 16. 12. 2014, 13:21:47 | Komentáře: 0

Přestupní okénko 8.-14. Prosince

Týmy, které chtějí provést změny ve svých soupiskách, mohou takto učinit během přestupního okénka od 8.12. do 14.12. (24.00 hod.) 2014. V e-mailu zaslaném na dusanparil@seznam.cz je zapotřebí uvést jméno hráče (v případě vymazání či připsání), datum narození, post a číslo dresu (v případě připsání hráče na soupisku). Hráč bude moci nastoupit následný den po odeslání e-mailu.

Datum poslední změny: 04. 12. 2014, 11:36:06 | Komentáře: 0

JAHL se přehoupla do druhé poloviny

Již více než 9 kol mají za sebou týmy v JAHL a ač se o tabulce nedá říci, že je vyrovnaná, zejména na špici je velká tlačenice. Podle očekávání Puklice i Mokov potvrzují role spolufavoritů, kteří oproti loňské sezoně jen minimálně doplnili kádr a díky své zodpovědné a houževnaté hře jsou těžko překonatelní pro každého soupeře. Totéž lze říci i o vloni poslední Zhoři, která je tak zatím nejpříjemnějším překvapením soutěže. Nový tým Fresh-link spoléhá na výrazné ofenzivní individuality a kvalitního brankáře. Na branky bohaté bývají zápasy Třeště, v gólových dostizích si co do výsledkové počíná se střídavými úspěchy. To zatím nestačí na lepší než páté místo. Naopak čitelný je prozatím Lomond – s týmy umístěnými pod sebou vítězí, s lépe postavenými soupeři prohrává.

Na závěr své loňské úspěšné sezony zatím jen může vzpomínat Blizzard. Po vydařeném startu se tabulkou až na poslední postupové místo propadl Slavoj. Nezvládne-li následné souboje s týmy umístěnými kolem sebe, přičemž ještě dvakrát se střetne s Kozlovem, může být letošní play off bez jeho účasti. Kozlov je prozatímním smolařem soutěže, neboť již pětkrát z devíti případů prohrál pouze o branku. Jeho situace však ještě není beznadějná, již ho nečekají zápasy s favority z Puklic či Mokovu a tak může začít sbírat body proti týmům doposud též méně úspěšným.

Datum poslední změny: 04. 12. 2014, 11:33:55 | Komentáře: 0

Statistikám vládne Fresh-link

Výrazných změn doznaly oproti loňskému ročníku individuální a týmové statistiky. Kanadskému bodování, střelcům a soutěži Fair play zatím vládne nováček soutěže Fresh-link. Prapor nejproduktivnější hráče nese s 16ti body Pavel Kousal, který s 11ti branky vládne i střelcům. Rovněž další dvě pozice bodování obsadili nováčci,  Michal Lovětínský z Třeště a Pavel Mareček ze Slavoje. Nejproduktivnějším týmem je dosud s přehledem Mokov, který má kanadské body rovnoměrně rozděleny. Vždyť hned 10 hráčů nasbíralo 5 a více bodů.  Co se týče defenzivy, stejně jako vloni jí vládnou Puklice, které inkasovaly pouhých 10 branek.

V soutěži slušnosti nasbíral Fresh-link dosud 42 minut, naopak časté vylučování snižuje naděje na lepší výsledky zejména u týmů Kozlova (74), Třeště (69), Zhoře (69) a Slavoje  (66).

Datum poslední změny: 04. 12. 2014, 11:33:00 | Komentáře: 0

Odstoupení Fanclubu B

Tým Fanclub B se dne 2.11. odhlásil z probíhajícího ročníku soutěže, ta tedy bude pokračovat pouze s devíti účastníky. Fanclub B se slovy vedoucího a kapitána týmu Dušana Vrbeckéo potýkal od začátku sezony s nízkou docházkou svých hráčů na utkání, což vedlo zbylé hráče k rozhodnutí nepokračovat v tomto ročníku. Všechna neodehraná utkání Fanclubu B byla kontumována výsledkem 0:5 ve prospěch soupeřů.Tři odehrané zápasy (3x porážka Fanclubu B) zůstávají v platnosti včetně individuálních statistik. Součástí odstoupení je i finanční vyrovnání s organizátorem soutěže, kdy nákladově Fanclub hradí 1/2 všech odehraných utkání + propadá startovné.
Odchodem jednoho účastníka se snižuje celkový počet odehraných utkání, kdy namísto původních 18ti podstoupí každý tým utkání 16. (vyjma tří týmů, které se s Fanclubem B jedenkrát střetly). Tím se adekvátně sníží náklady jednotlivých týmů na sezonu, co bude zohledněno v druhé platbě.


Ze sportovního hlediska se mění hrací systém v pasáži týkající se minisouboje "O černého Petra", kdy se měly střetnout poslední dva týmy tabulky. Tato část odpadá. Poslednímu, tedy devátému týmu tabulky po odehrání základní části, končí soutěžní sezona. Prvních osm týmů pokračuje v play off dle propozic.

Datum poslední změny: 11. 11. 2014, 13:54:40 | Komentáře: 0

Kdo zastaví Zhoř?

Největší dosavadní překvapení probíhající ročníku pokračuje ve své jízdě. Zhoř, vloni s odstoupem poslední tým soutěže, si začala i novou sezonu porážkou, ale od té doby pouze vítězí. S minimálně pozměněným kádrem vyhrála pět následujících zápasů o gól, díky čemuž si může užívat pobytu na zcela opačném pólu tabulky. O morální síle tohoto týmu svědčí také to, že utkání rozhoduje ve svůj prospěch ve třetí třetině.

Datum poslední změny: 09. 11. 2014, 14:56:09 | Komentáře: 0

JAHL se rozjela v rychlém tempu

Již čtyři zápasy mají za sebou některé týmy v druhém ročníku JAHL. Desítka týmů se týden co týden poměřuje, aby sklonku zimy byla známa osmička postupujících do play off.

 

Na čele se stejně jako před rokem usadily Puklice, nahoře se též drží další spolufavorit na trofej, tým Mokov. Tím však papírové předpoklady končí. Na druhé místo se zejména díky zodpovědné defenzivě vyšvihla Zhoř, která vloni po čtyřech kolech měla téměř trojnásobný počet inkasovaných branek a nakonec skončila na místě posledním. Start se naopak nepovedl Fanclubu B a Lomondu, jehož defenziva oproti předešlé sezoně připomíná ementál. Přínosem jsou jednoznačně nové týmy, ofenzivní Slavoj, kompaktní Fresh-link i herně zkušená Třešť se svými smrtícími brejky, si již připsaly vysoká vítězství, ale nevyvarovaly se též ztrátám, takže prozatím se pohybují kolem středu tabulky.

 

Kromě vyrovnanosti soutěže a pravidelnosti zápasů, jsou dalším pozitivem výkony rozhodčích, kteří, ač mnohdy nízkého věku, naprostou většinu utkání řídili vyváženě a s přehledem.

Datum poslední změny: 27. 10. 2014, 13:55:14 | Komentáře: 0

Fotografie z utkání Fresh-link vs. Fanclub

Datum poslední změny: 15. 10. 2014, 21:32:15 | Komentáře: 0

JAHL vstupuje do druhé ročníku

JAHL vstupuje do druhé ročníku

Jihlavská amatérská hokejová liga odstartuje 4. října svůj druhý ročník, naváže tak na úspěšnou premiérovou loňskou sezonu plnou vyrovnaných sobojů a překvapení. Celkový triumf obhajuje tým Blizzard, ale hledat favority pro tento ročník lze jen velice těžko.

Počet týmů se navýšil o dva, nově tedy bude JAHL hrát 10 týmů. Oproti loňsku nepokračuje Pozemstav, naopak přibyly HC Třešť, HC Slavoj a FRESH-LINK. Z tohoto počtu vychází o drobná změna hracího systému soutěže, kdy kromě prvních osmi týmů, na něž čeká play-off, si poslení dva týmy zahrají o lepší umístění mezi sebou. Dalšími novinkami, které budou mít na dění na ledě, je úprava pravidel dle IIHF, tedy zvětšení obrané a útočné třetiny na úkor středního pásma a především pravidlo o hybridním zakázeném uvolnění, neboli icingu (více zde: https://www.youtube.com/watch?v=ChOo8CG3r0Y ).

Datum poslední změny: 26. 09. 2014, 13:27:51 | Komentáře: 0

Předsezonní schůze 11. září

Předsezonní schůze 2. ročníku JAHL proběhne 11.9 ve VIPu na Dukle v 17.00 hod. Schůze je určena k seznámení se s organizací soutěte tohoto ročníku, hracím řádem, případné představení nových týmů, termíny platebních povinností apod. V zájmu samotných týmů je vhodná účast alespoň jedné osoby.
Potvrzení účasti či omluvu zasílejte na e-mail dusanparil@seznam.cz

Předpokládaný termín zahájení soutěže první víkend v říjnu.

V případě uvažované výroby nových dresů je třeba zvážit barvy dresů stávajících týmů:
Fanclub: světle červená, doplňková žlutá
Lomond: černá, dopňková oranžová
Blizzard: jedna sada bílá, druhá černá
Mokov: jedna sada bílá, druhá modrá
Puklice: zelená, doplňková žlutá
Kozlov: modrá, doplňková žlutá
Pozemní stavby: bílá, doplňkové černá a červená
Zhoř:žlutá, doplňková černá

Datum poslední změny: 13. 08. 2014, 10:54:33 | Komentáře: 0

V nové sezoně 10 týmů?

Druhého ročníku JAHL se s vysokou pravděpodobností zúčastní více týmu, že to bylo v ročníku uplynulém. Kromě stávajících týmů, z nichž nad pokoračováním jednoho se vznáší otazník potvrdili svůj zájem dvě nová mužstva.

Datum poslední změny: 25. 06. 2014, 15:08:55 | Komentáře: 0

Blizzard ovládl premiérový ročník JAHL

Zde si můžete přečíst článek uveřejněný v Deníku dne 25.4.2014.

Datum poslední změny: 25. 04. 2014, 10:34:00 | Komentáře: 0

Ceny pro vítěze předány, první ročník JAHL je minulostí

Vítězný finálový zápas Blizzardu proti Puklicím byl hokejovou tečkou za prvním ročníkem... (FOTO)

Datum poslední změny: 18. 04. 2014, 17:07:37 | Komentáře: 0

Vítězem se po samostatných nájezdech stal Blizzard

Vítězství v premiérovém ročníku Jihlavské amatérské hokejové ligy pro sebe v rozhodujícím... (FOTO)

Datum poslední změny: 14. 04. 2014, 22:12:19 | Komentáře: 0

O vítězi rozhodne až třetí utkání

Finálové klání mezi týmy Puklic a Blizzardu se dočká svého třetího pokračování. Po výhře... (FOTO)

Datum poslední změny: 07. 04. 2014, 13:43:21 | Komentáře: 0

Finále JAHL zná své obsazení

Obsazení finálové dvojice je známo, vítězem JAHL se stane jeden z dvojice Puklice - Blizzard. Puklice doplnil Blizzard po výsledcích 3:0 a 2:3 v zápasech s Pozemstavem. Pozemstav se ve druhém utkání dostal do vedení 2:0 a nebyl tak daleko od dosažení skóre znamenajícího postup, následně se však Blizzardu podařilo srovnat a de facto tak rozhodnout o svém úspěchu.

Finále hrané na dvě vítězná utkání (tedy max. tři odehraná utkání) startuje již v úterý 1. dubna od 20.15, druhý duel, v němž již můžeme poznat držitele trofeje, je na pořadu v neděli 20.15  hod. Případné třetí utkání se odehraje v dosud nespecifikovaném termínu v následném týdnu. 

Datum poslední změny: 31. 03. 2014, 08:58:39 | Komentáře: 0

Puklice prvním finalistou

Finále prvního ročníku JAHL zná z poloviny své obsazení. Puklici potrvrdily roli favorita a zvítězily v obou semifinálových kláních nad Fanclubem B.

Datum poslední změny: 28. 03. 2014, 11:18:25 | Komentáře: 0

Semifinalisté jsou známy

Čtyři týmy mají po sezoně, naopak zbylé čtyři týmy čeká její vrchol. V semifinále prvního ročníku JAHL se střetnou dvojice Puklice - Fanclub B Dukla a Blizzard - Pozemní stavby.


Datum poslední změny: 10. 03. 2014, 13:30:39 | Komentáře: 0

Lomond a Mokov z kola ven

Druhý a třetí tým po základní části JAHL se rozloučily s premiérovým ročníkem hned v prvním kole play off.

Datum poslední změny: 03. 03. 2014, 15:22:54 | Komentáře: 0

< předchozí
2

Průběžná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Dobronín 3 19:8 9
2. SLAVOJ 3 21:7 6
3. Amatero 2 17:6 6
4. Nížkov 2 12:6 6
5. Růžená 2 10:5 6
6. Zhoř 3 12:10 6
7. Číchov 3 23:20 3
8. Rockets 2 5:4 3
9. Bears 2 7:7 3
10. Fresh-link 2 5:6 3
11. Kozlov 3 10:21 3
12. Warriors 3 11:23 3
13. Blizzard 3 5:14 0
14. Puklice 3 5:15 0
15. Mokov 2 0:10 0

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace